Zaplo.cz půjčka

SMS půjčky v roce 2013 můžete získat od nové firmy, která u nás vznikla jako pobočka evropské úvěrové společnosti, která působí v několika státech Evropy.

U nás je tato společnost vedena pod názvem Zaplo Finance, v zahraničí pak většinou jako Vivus.

Zaměřují se na rychlé krátkodobé půjčky pro klienty, kteří si potřebují půjčit několik tisíc korun, například když jim chybí peníze před výplatou a ví, že za týden či dva obdrží potřebné finanční prostředky.

Kolik mi zaplo půjčí?

Zaplo Finance nabízí SMS půjčky poněkud vyšší, než u nás obvyklé.

Už při první půjčce si můžete požádat až o 5000 Kč, v případě si půjčíte opakovaně pak lze získat půjčku až v hodnotě 12 500 Kč. Minimální půjčka u Zaplo je pak 500 Kč.

Délka splatnosti půjčky

Hned na úvodní straně webových stránek Zaplo.cz se můžete dozvědět, jaké je délka období splatnosti úvěru. Zaplo půjčka vám nabízí možnost půjčit si peníze až na 30 dnů, v případě, že ale potřebujete krátkodobější úvěr není problém získat třeba půjčku na týden. Rozmyslet si dobu splatnosti vám totiž může ušetřit plno peněz na poplatcích za půjčení peněz.

Podmínky Zaplo Finance

  • české občanství
  • minimální věk 18 let
  • bankovní účet v české bance
  • bezdlužnost
  • vyplnění všech požadovaných údajů v žádosti
  • schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti

První půjčka zdarma

Další zajímavostí, kterou půjčka Zaplo novým klientům nabízí je možnost získat první půjčku bez poplatků a bez navýšení – tedy naprosto zdarma. Pokud splníte všechny podmínky pro získání tohoto úvěru, půjčí vám až 5000 Kč a vy stejnou částku do doby splatnosti vrátíte. Můžete si tak nezávazně vyzkoušet, jak jejich služby fungují a zda je vše tak snadné a rychlé, jak na Zaplo.cz píšou.