Zaimo půjčka

  • Rychlá půjčka od 1 000 až do 25 000 Kč
  • Možnost žádat nonstop a z pohodlí svého domova
  • Půjčka se čerpá neúčelově na cokoliv
  • Vyplacení peněz již do 15 minut expresním převodem

 

Výhodná nebankovní půjčka Zaimo

Využijte super rychlé půjčky Zaimo, která se flexibilně přizpůsobí vašim individuálním nárokům. Poskytovatelem půjčky je česká nebankovní společnost, která se specializuje na finanční služby. Vyřízení je extrémně rychlé – trvá pouhých 5 minut. Navíc do 15 minut od odeslání žádosti o půjčku můžete mít schválené peníze na svém bankovním účtě. Půjčka Zaimo se poskytuje bez poplatků, které výrazně zatěžují rozpočet mnoha českých domácností.

Flexibilní výše půjčky i doba splatnosti

Transparentní půjčka Zaimo vyjde vstříc vašim individuálním možnostem. Víte, jak dlouho chcete půjčku splácet? A máte představu o tom, kolik byste si chtěli půjčit? Výše úvěru činí od 1 000 až do 25 000 Kč a doba splatnosti půjčky se pohybuje od 1 do 12 dní. Jedná se tedy o rychlou mikropůjčku pře d výplatou, která dokáže vyřešit i vaše finanční problémy.

Jak funguje rychlá půjčka Zaimo

O půjčku můžete požádat prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Je jedno, zda žádáte ráno, v poledne nebo v pozdních večerních hodinách, pracovníci vám jsou k dispozici nonstop. Půjčka může být čerpána i opakovaně. Nejprve je však potřeba splatit dříve vypůjčené peníze. Jakmile si vyberete částku a dobu splatnosti, odešlete žádost o nebankovní půjčku Zaimo a poté převedete na účet společnosti poplatek ve výši 1 Kč, který se využívá k ověření bankovního účtu – ano, tato půjčka se poskytuje bezhotovostně. Peníze obdržíte expresním převodem a jakmile vypůjčenou částku splatíte, můžete si půjčit znovu.

Co vše k Zaimo půjčce potřebujete

Zaimo Půjčka se poskytuje žadatelům, kteří jsou starší 18 let. Jedná se o transparentní úvěr, který vás nepřekvapí žádnými extrémně vysokými poplatky při vyřízení ani v průběhu čerpání. Peníze můžete využít na cokoliv, nemusíte tedy dokládat žádné faktury. Pracujete, studujete nebo jste aktuálně na mateřské? I vám půjčka Zaimo jistě vyjde vstříc. Neváhejte ji využít za výhodných podmínek. U nás máte možnost přímo požádat. Než se stihnete zvednou od svého počítače, vaše půjčka bude vyřízená.