Via sms půjčka

Jednou z firem, od které si můžete půjčit peníze v případě, že nemáte před výplatou na zaplacení složenek anebo prostě jen krátkodobě potřebujete finanční pomoc, je Via SMS, která nabízí tzv. SMS půjčky.

Tyto půjčky jsou určeny lidem, kterým chybí suma od 1000 – 12 000 Kč a chtějí si půjčit rychle, pohodlně a bez zbytečných formalit. Zajímavá je také pro klienty, kteří mají problémy s bonitou, ať už je důvodem nedostatek pravidelných příjmů anebo zápis v registrech dlužníků.

U Via SMS vám jako novým klientů půjčí až 4 500 Kč rychle převodem na účet, jako stálí klienti si pak můžete požádat až o 12 000 Kč. Podobně jako u ostatních poskytovatelů krátkodobých úvěrů, i u této nebankovní společnosti si můžete navolit dobu splatnosti podle sebe, rozsah je od několika dnů až po jeden měsíc.

V případě, že vám doba 30 dnů nestačí a nestíháte svůj dluh splatit lze využít služby prodloužení doby splatnosti půjčky za poplatek.

Podmínky pro získání Via SMS půjčky jsou minimální, budete potřebovat:

  • váš občanský průkaz
  • mobilní telefon
  • věk 20 – 65 let

To, že nesmíte mít vůči nebankovní společnosti Via SMS žádné nesplacené pohledávky je asi samozřejmé.

Velkou výhodou u této i dalších finských půjček je to, že se žádosti schvalují velmi rychle, v pracovní dny během několika desítek minut a díky převodu na účet tak máte peníze opravdu extra rychle.