U koho dostanete SMS půjčku nejrychleji? – porovnání poskytovatelů

Pokud se nechcete zatěžovat a zdržovat zdlouhavým a komplikovaným vyřizováním půjčky, vyzkoušejte žádost přes SMS. Stačí napsat SMS zprávu v požadovaném tvaru se žádostí o půjčku, a získáte snadno a rychle chybějící finance. O SMS půjčku můžete zažádat kdekoliv a kdykoliv, potřebujete k tomu jen funkční mobilní telefon.

Rychlá půjčka prostřednictvím SMS je nejrychlejším způsobem, jak získat téměř okamžitě potřebné finance, a to přibližně od 700 do 10 000 Kč. Výše závisí i na tom, zda o půjčku žádáte poprvé, nebo jste stálým klientem dané společnosti. Při první žádosti můžete získat částku 2000 Kč, a při opakovaných žádostech vám společnost může poskytnout až 10 000 Kč.

Mnoho nebankovních společností se těmito rychlými SMS půjčkami zabývá, a jsou vám schopny poskytnout půjčku bez nutnosti dokladování příjmů. Jediné, co je pro získání peněz potřeba, je občanský průkaz.

Nejznámější poskytovatelé SMS půjček

Půjčkomat.cz

Půjčkomat patří k nejznámějším a největším poskytovatelům SMS půjček. Po odeslání SMS zprávy s vaší žádostí o půjčku můžete získat potřebné finance už v průběhu deseti minut. Díky automatizovanému systému schvalování půjček dokáže Půjčkomat vyřídit vaši půjčku expresně rychle. Společnost Půjčkomat je nejrychlejší v poskytování SMS půjček. První půjčka může být až ve výši 6000 Kč.

Zaimo půjčka

U této společnosti je celý proces poměrně rychlý. Získat SMS půjčku můžete do 10 minut. Musíte odeslat SMS zprávu se žádostí o registraci. Po schválení obdržíte zprávu, a následující den zásilku s klientskou kartou, prostřednictvím kurýra. Půjčka od společnosti Zaimo tedy patří mezi nejrychlejší a zároveň je spojena s poplatkem pro kurýrní společnost ve výši asi 100 Kč.

CreditON

Tato společnost vám dokáže zajistit chybějící finanční prostředky do 30 minut od schválení půjčky. Schvalování probíhá navíc rychle, obyčejně do 24- 48 hodin, většinou nejpozději následující pracovní den. Po rozhodnutí o schválení půjčky budete mít připsané peníze na vašem bankovním účtu v průběhu 30 minut.  

Ferratum

Po odeslání žádosti o půjčku u společnosti Ferratum prostřednictvím SMS zprávy vás bude telefonicky kontaktovat pracovník společnosti. Je to kvůli ověření osobních údajů. Po schválení žádosti obdržíte SMS zprávu s přihlašovacími údaji, a následně vám budou zaslány peníze. Ovšem ne na bankovní účet, ale formou poštovní poukázky na vaši adresu. Peníze vám budou doručeny až 3. nebo 4. den od schválení žádosti. Tento proces je tedy poněkud zdlouhavý.