SMS půjčky nové 2013

Pro mnoho lidí je výplata od svého zaměstnavatele jediným zdrojem příjmů a tak se často mohou dostat do situace, kdy jim nějaké peníze chybí. V případě, že takoví lidé nemají nikoho z blízkých či známých, od kterých by si peníze půjčili, se většinou musí obracet na specializované poskytovatele úvěrů.

Půjčky do výplaty 2013

Jestliže jde pouze o krátkodobé problémy a nechybí vám více než 5000 Kč, pak se lze obrátit na poskytovatele sms půjčky. SMS půjčka je malý úvěr, který vám zajistí několik tisíc korun bez zbytečných formalit rychle na účet nebo složenkou jen na pár týdnů.

Díky tomu nezaplatíte na úrocích příliš mnoho peněz, maximální poplatek bývá většinou do 2000 Kč a to při větších úvěrech například na 30 dnů.

Poskytovatelé půjček ihned

Jestliže se dostanete do problematické finanční situace, můžete se na některou z takových nebankovních společností obrátit. Kdo vám půjčí nejvýhodněji, bezpečněji a nejlépe také bez poplatku předem? Podívejte se na naše porovnání nebankovních společností.

Perfect Money s.r.o.

V případě, že si chcete půjčite peníze od české společnosti můžete využít služeb firmy Perfect Money. Ta nabízí malé půjčky do 5000 Kč na dobu několika týdnů. Pro nové klienty je tato půjčka do výplaty nabízena poprvé zdarma, půjčit si tak můžete až 3000 Kč bez navýšení.

Při dalších žádostech si můžete požádat o 4000, 4500 nebo až 5000 Kč. Doba splatnosti je u Perfect Money buď jeden týden, 14 dnů anebo 21 dní.

V případě, že nebudete stíhat dluh splatit si můžete požádat o odklad splatnosti. Velkou výhodou u Perfect Money je to, že poplatek za tuto službu není potřeba platit ihned, ale můžete jej uhradit až při konečné splátce.

Zaplo Finance

Novou firmou, která začala nabízet finské SMS půjčky až v roce 2013 je firma Zaplo Finance. Jejich nabídka je také velmi zajímavá, nabízí první půjčku až do 5000 Kč zdarma. Nejvyšší částka, o kterou si mohou zažádat pouze stálí klienti této společnosti je 12 500 Kč. Stejně jako u Perfect Money si lze o půjčku zažádat pohodlně přes internet bez nutnosti platit registrační poplatek 1 Kč předem.

Ferratum Czech

Další nebankovní společností, která nabízí půjčky do výplaty s krátkou dobou splatnosti je Ferratum půjčka.

Narozdíl od ostatních poskytovatelů krátkodobých úvěrů si u Ferratum můžete půjčit finanční prostředky až na dobu 45 dnů – počet dnů si můžete zvolit vy sami.

Částka, kterou si u Ferratum můžete maximálně půjčit je 10 000 Kč, ovšem pokud jste novým klientem, lze si požádat pouze o 3000 Kč. Výhodou je však to, že první půjčku máte také jako u konkurence zdarma.

Omega Financial

Podobně jako Perfect Money nabízí česká společnost Omega Financial rychlé půjčky do 5000 Kč. Noví klienti zde mohou získat úvěr nanejvýš v hodnotě 3000 Kč, ovšem první půjčka je zde s úroky. Rozdíl oproti předchozím nebankovním společnostem je také v tom, že při registraci je potřeba zaplatit ověřovací poplatek 1 Kč předem. Tato formalita však značně zvýší rychlost získání finančních prostředků.