SMS půjčka ihned na účet

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

SMS půjčka ihned patří mezi jednu z nejrychlejších metod, jak se okamžitě a bez čekání dostat k penězům. Nejvíce klientů ji volí zejména těsně před výplatou, kdy jim nevystačí peníze. Její výhodné vlastnosti spočívají zejména v rychlosti poskytnutí, snadnosti získání a ve velmi snadno splnitelných podmínkách. Finance jsou od nebankovní společnosti, která nemá přístup k registru. Váš předchozí zápis zde není tedy žádným problémem a ani tuto skutečnost nemusíte v žádosti uvádět. Půjčují se malé obnosy - mezi 500 Kč až 15000 Kč. Vůči těmto půjčkám není nutná zástava majetku ani ručitel. Posledním důvodem, proč mnoho klientů nezíská bankovní produkt, je potvrzení o výši příjmů. Ten u tohoto typu není vyžadován. SMS půjčku na bankovní účet ihned můžete získat i jako nezaměstnaní, důchodci nebo maminky na MD (mateřské dovolené). Nyní již jen zbývá zde vybrat ten pravý typ (je zde více možností), kliknout na něj a zažádat. Peníze máte na bankovním účtu takřka ihned.

Vše je zcela bez podvodů, skrytých poplatků a jednání probíhá na vysoce profesionální a poctivé úrovni. Váš požadavek o finance se posílá SMS zprávou, která je zpoplatněna dle vašeho tarifu - standardně v rozmezí 1 až 3 Kč za jednu zprávu. Kontaktujete přímo poskytovatele, ne zprostředkovatele. Neplatíte tak poplatky ani provize za sjednání nebo poslání peněz. Vaše půjčka (ve vámi požadované výši) se doručuje pomocí převodu na bankovní účet. Z toho vyplývá, že není nutno platit osobní doručení až k vám domů. Vše je natolik automatizované, že zde nevznikají další náklady. Je třeba platit jen dohodnuté úroky a měsíční splátky.

  • SMS půjčka - stačí jedna krátká a jednoduchá SMS zpráva jako žádost
  • na účet - finance jsou doručovány převodem na váš osobní účet
  • okamžité odeslání - nic není zdržováno, okamžitě se posílají peníze
  • bez poplatků - bez poplatků předem, platíte až samotné splátky
  • ne 900 - nevoláte na drahé telefonní číslo začínající 900
  • úroky - celkově vyjde půjčka dráž než bankovní produkt
  • splátky - měsíční, bezodkladné, nelze přerušit plnění svého závazku

Způsob splácení se odvíjí dle vybrané výše úvěru. V případě, že si vyberete v rozmezí 500 Kč až 5000 Kč, musíte vše zaplatit jednorázově ihned s další výplatou. Splatnost je tak nastavena na 31 dnů. Pokud si ovšem vyberete vyšší peněžní obnos, tak si lze domluvit individuální podmínky. U nejvyšší částky (15000 Kč) tak můžete splácet až po dobu 6 měsíců. Konkrétní RPSN a úrok se odvíjí dle typu, který si zde vyberete.

 

Jak zažádat o SMS půjčku

O SMS půjčku se žádá zasláním SMS zprávy. Jakmile si zde vyberete ten pravý typ, zobrazí se vám pod textem telefonní číslo a formát, ve kterém se žádá. Standardně obsahuje vaše jméno, adresu, kontaktní informace, výši půjčky a především typ, který jste si zde vybrali. Konkrétní tvar SMS zprávy se dozvíte po volbě typu úvěru. Vaše zpráva je okamžitě zpracována - na nic se nečeká, nic se neodkládá. O výsledku schvalovacího procesu jste neprodleně informování (vše je zcela bezplatné i v případě neschválení). Poté již jen stačí domluvit si podmínky doručení peněz. A vše je hotovo.

 

Další podmínky a požadavky

Nejsou kladeny žádné další požadavky na žadatele a nemusí ani splňovat jiná kritéria. Pouze ty dané zákony České republiky. Jako klient musíte být starší než 18 let. Zároveň musíte být způsobilý k právním úkonům - to jistě jste, jinak byste o tom věděli (typicky se jedná o zbavení svéprávnosti). V neposlední řadě musíte být občanem ČR a mít české občanství. Poté již vám nic nebrání k získání SMS půjčky na bankovní účet. Za jak dlouho budete mít peníze, záleží jen na vás. Odešlete požadavek teď hned bez čekání a získejte peníze okamžitě. Není nač čekat.