SMS půjčka online

Online SMS půjčka ihned je v dnešní době jednoznačně nejjednodušší možnost zapůjčení peněz. Především z důvodů vysoké poptávky po online půjčkách jsme připravili přehled půjček. Naleznete zde většinu půjček na .cz trhu.

Nabízíme tyto druhy půjček

Která půjčka online je nejlepší?

Máte problémy s nedostatkem finančních prostředků a nevíte kterou půjčkou tento nepříjemný problém ihned vyřešit? Vzhledem ke skutečnosti, že půjčky online je třeba splácet včetně úroků, doporučujeme důkladně zvážit požadovanou částku a sumu, kterou budete schopni měsíčně splácet. Poté nezbývá než porovnat vaše možnosti s naším přehledem.

Úrok u sms půjčky není vždy rozhodující

Při posuzování jednotlivých nabídek je vhodné neopomenout, že půjčky online s nejnižším úrokem nejsou vždy nejvýhodnější. U jednotlivých půjček doporučujeme kromě úroků nastudovat možnosti rozvázání smlouvy bez poplatků, flexi splácení či odložení splátky. Nemálo podstatná je samozřejmě také výše penále v případě opoždění či pozastavení splácení.

SMS půjčka online do 10 min

Hledáte někoho, kdo vám půjčí peníze rychle, spolehlivě a po internetu? Většina poskytovatelů má sice nabídku svých úvěrů online, ovšem rychle a už vůbec ne do 10 min vám většina z nich půjčí.

Existuje ovšem sektor nebankovních půjček, kde vám schválí vaši půjčku velmi rychle. Jedním z poskytovatelů, u kterého si můžete o takovou půjčku požádat je například ExtraMoney.cz.

SMS půjčka 5000 Kč

Tato společnost a jejich rychlá půjčka nabízí klientům možnost půjčit si částku až do 5000 Kč. Pro nové klienty, kteří si u nich půjčují peníze poprvé je však dostupná jen do 3000 Kč.

Důvodem je totiž to, že příliš neověřují bonitu klientů a tak to, jak bude klient dluhy splácet, zjistí až poté, co mu půjčí.

U této firmy tak můžete získat úvěr i tehdy, pokud vaše bonita není nejlepší a máte například příliš nízké příjmy na to, aby vám půjčili jinde.

Online půjčka do výplaty

Celé sjednání úvěru na EXTRA MONEY probíhá online vyplněním žádosti – stačí vám tedy jen připojení k internetu a mobil. Žádost o půjčku vyplníte přímo na jejich stránkách a pak jen počkáte na další instrukce.

Je potřeba provést ověření formou SMSky a také musíte uhradit registrační poplatek v hodnotě 1 Kč předem.

Velmi rychle po přijetí poplatku touto společností vám žádost schválí a odešlou potřebné finanční prostředky. Při opakované půjčce pak lze získat peníze ještě dnes, stačí když si žádost o půjčku podáte do 12 hodin dopoledne.

To, kolik zaplatíte na Extra půjčce na poplatcích závisí na tom, na jak dlouho si od nich finanční prostředky půjčíte. Čím delší je doba splatnosti, tím jsou i úroky za půjčku vyšší. U Extra Money.cz si lze půjčit ale jen na dobu maxímálně 1 měsíc, takže poplatky nejsou nikterak vysoké.