Jedinečná SMS půjčka od společnosti Kredito24!

Vyřízení půjčky prostřednictvím SMS zprávy je nejjednodušší metodou dostupnou na trhu s půjčkami. O peníze zažádáte kdekoliv a kdykoliv, stačí vám mobilní telefon. Oproti online žádostem vám produkt od KREDITO24 nezabere ani to minimum času. Nemusíte jít domů, zapínat počítač, nemusíte převádět registrační poplatky na účty, tuto půjčku dokážete vyřídit v klidu během dne, kdekoliv se nacházíte.

Před tím, než si vyberete finanční produkt, dobře zvažte poměr plusů a mínusů daného produktu. Jako výhody berte rychlost vyřízení, způsob, jakým můžete o půjčku požádat, a nastavení kritérií při splácení (dobu splatnosti, možnost odložení splátek nebo výhody pro stálé klienty). Díky splnění těchto atributů tvoří ze sms půjčky od KREDITO 24 výbornou volbu.

 

 

Nejjednodušší registrace přes sms

Pro své zákazníky připravila společnost KREDITO24 novinku, kterou je jednoduchá jednorázová registrace prostřednictvím smsky. Nemusíte vyplňovat složité žádosti a údaje o vašem ekonomickém a sociálním stavu. Nepotřebujete mít počítač a přístup na internet, neplatíte registrační poplatky. Stačí vám pouze mobilní telefon.

Sms registrace

K zaregistrování do systému odešlete sms zprávu s textem KREDITO24 na telefonní číslo. Ihned pak obdržíte zprávu s údaji na registraci.

Pokud chcete celou registraci shrnout do jedné zprávy, pošlete na uvedené číslo údaje: Jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu a kód banky, adresu trvalého pobytu, poštovní adresu (pokud je jiná, než trvalá). Zaslané údaje jsou chráněné podle Zákona o ochraně osobních údajů.

Nedokladujete příjem, nepotřebujete ručitele!

Obdržíte zpětnou sms s výsledkem registrace, a následní pracovní den i kartu klienta. Pak můžete okamžitě zažádat o půjčku.

Pokud vám tato forma nevyhovuje, můžete samozřejmě využít registraci přes internet na stránkách www.KREDITO24.cz vyplníte stručný registrační formulář.

 

Jak získáte peníze se sms půjčkou od KREDITO 24?

Klienti KREDITO 24 mají všechny půjčky dopředu schválené. Celý proces je rychlý a zvládne to každý. Stačí jen jednoduchou SMS zprávou požádat o peníze. Zde napíšete základní parametry, aby vás společnost identifikovala.

Text zprávy musí obsahovat číslo karty klienta, počet dní na splacení a žádanou sumu.

Peníze se odesílají na účet do 3 minut do přijetí zprávy. Pokud tedy máte účet ve stejné bance, jsou peníze na účtu do několika minut.

Vzor SMS žádosti: 000000 15 100

Produkty KREDITO24 jsou dostupné všem klientům bez omezení.

Karta klienta vás k ničemu nezavazuje. Půjčky čerpáte bez skrytých poplatků, a jen tehdy, když potřebujete. Pokud nic nečerpáte, nic také neplatíte.

Možnosti splácení jako nikde jinde

Kdo vám dnes nabídne možnost prodloužit si splatnost půjčky, a nenavýší půjčku o další poplatky? KREDITO24 to udělá za minimální poplatek. Poplatek za prodloužení půjčky je stejný, jako poplatek za splacení celé částky najednou. Splacení je možno prodlužovat až 3 měsíce. Po vyplacení půjčky můžete kdykoliv požádat o další.

 

Věrnostní program pro stálé klienty KREDITO24

KREDITO24 nabízí další výhodu, kterou jinde nenajdete, a tou je věrnostní program na třech úrovních. Odmění vás za včasné splácení, a s každou další půjčkou vám snižuje poplatky za poskytnutí půjčky.

1.úroveň – V prvním stupni programu si můžete půjčit od 600 Kč do 7 000 Kč.

2.úroveň – Pokud máte za sebou tři bez problémů splacené půjčky, jste na prostřední úrovni. Částka, kterou si můžete půjčit, se zvyšuje na 10 000 Kč, a poplatky za poskytnutí jsou nižší. Pokud si vezmete ještě další tři půjčky, postupujete na nejvyšší úroveň.

3.úroveň – Zde máte nejvýhodnější poplatky, a to za spolehlivost a důvěru. Na tuto úroveň vám stačí 7 včas splacených půjček.

Na všech 3 úrovních si můžete nastavit termín splatnosti 5, 10 nebo 15 dní.

 

Shrnutí hlavních výhod sms půjčky od KREDITO24:

  • Nejrychlejší vyřízení pouze prostřednictvím SMS zprávy
  • Půjčka dostupná každému
  • Jednoduchá registrace do systému
  • Nemusíte vyplňovat online žádost
  • O půjčku lze požádat již následující pracovní den po registraci
  • Půjčka bez ručitele a bez potvrzení o příjmu
  • Peníze odejdou na váš účet do 3 minut od přijetí žádosti
  • Možnost prodloužení doby splatnosti po dobu 3 měsíců