SMS půjčka novinka

Nejnovější typem půjček, při kterém dostanete peníze na bankovní účet již během několika minut od požádání, je SMS půjčka od ExtraMoney.cz. Vše funguje online a pohodlně. V případě, že potřebujete krátkodobý úvěr se splatností několika dní, můžete si půjčit přes SMS.

Jak fungují nové SMS půjčky?

Jednoduše. Rychle. Efektivně. Pokud potřebujete peníze okamžitě a nemáte čas na vyřizování žádostí, požádejte o půjčku prostřednictvím mobilního telefonu. Pošlete SMS zprávu a v případě, že jste ověřený klient, získáte své finanční prostředky obratem na váš bankovní účet. Podrobný návod jako získat krátkodobou SMS půjčku najdete zde.

SMS půjčky přes výplatou

Každý z nás zažil situaci, ve které nás od výhodného nákupu odradil stav kreditní karty a nedostatečná hotovost. Výplata přijde až za několik dní a vy nemáte finanční prostředky na koupi? Rovněž neočekávané životní situace jako například lékařská péče. Kdysi se k takovým problémům přidali ty se sháněním hotovosti na pokrytí nezbytných nákladů. Dnes stačí využít řešení, které nabízejí SMS půjčky. Pošlete SMS zprávu ve správném tvaru s požadovanou částkou a datem splatnosti. A do několika minut jsou peníze vaše.

Samozřejmě, poprvé trvá proces půjčení déle, protože je nutná registrace klienta a ověření bonity. I když netrpíte finanční nouzí a nejste zastáncem půjček, nic vám nebrání poznat princip půjček, které jsou rychlejší než většina vašich známých, kteří by vám peníze poskytli. Jakmile se však stanete klientem, vyřizování a dostupnost SMS půjček se stane rychleji.

Kdo využívá SMS půjčky?

Teď už víte, jak fungují SMS půjčky. Ptáte se, pro koho jsou SMS  půjčky  určeny? Pro všechny. Pro studenty, pracující i důchodce. Podnikatelů, živnostníků i zaměstnanců. A v případě, že se stanete spolehlivým a dlouhodobým klientům, můžete získat výhodnější podmínky. Nebo například prodlouženou dobu splatnosti či vyšší částky.