SMS půjčka ihned na účet

Potkal vás nečekaný výdaj, líbil se vám nový nábytek do vašeho bytu, potřebujete peníze pro vaše dítě (na školní výlet, školní potřeby, aktivity, atd.)? V tom případě pro vás máme řešení, které velmi rychle vyřeší vaše problémy.

Pokud potřebujete 500 – 10 000 korun na překonání několika dní do výplaty, tak je pro vás SMS půjčka přímo stvořena. Tento produkt počítá s tím, že jakmile vám přijde výplata, tak půjčku splatíte. Z tohoto důvodu je splatnost pouze 1 - 30 dní. Další podmínkou, která z výše uvedeného vyplývá je pravidelný měsíční příjem. SMS půjčka je určena všem aktivním lidem ve věku 18 – 65 let (s pravidelným měsíčním příjmem).

Poskytnutí peněz může probíhat poštovní složenkou nebo bankovním převodem. Mnoho společností nabízí bankovní převod pouze stálým zákazníkům, tzn., že první půjčka musí být pomocí poštovní složenky. Daný institut si tím ověří pravdivost vašich údajů (respektive adresu bydliště).

U SMS půjčky jsou velmi jasná pravidla. Ke smlouvě nebudete potřebovat právníka na překlad. Půjčujete si 500 – 10 000 korun se splatností 1 - 30 dní (záleží na výšce půjčené částky).

 

Žádost o SMS půjčku

Máte-li o SMS půjčku zájem, tak se obraťte na společnost ExtraMoney.cz. Na stránkách poskytovatele najdete online formulář (ten stačí vyplnit a následně budete kontaktováni). Kdyby vám online formulář nevyhovoval, tak můžete o SMS půjčku požádat VIA SMS. Stačí jen znát ten správný tvar a číslo (naleznete na stránkách poskytovatele).

Peníze můžete mít již do 15 minut od požádání. Jedná se tedy o velmi rychlou půjčku, která vás podrží v každé situaci.

Nebankovní sms půjčky bez registru

V součastnosti se na trhu s úvěrovými produkty pohybuje velké množství bankovních i nebankovních poskytovatelů, takže půjčit si peníze v případě potřeby by neměl být problém. Rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou poznáte jak v požadavcích, které společnosti kladou na zájemce, tak i v parametrech produktů.  Jelikož je bankovní sféra regulována ČNB, tak z logiky věci pravidla pro získání úvěru budou tvrdší, než u nebankovního poskytovatele. Jste-li zapsán v registru neplatičů stáváte se pro banku rizikovým klientem a ta Vám nejspíš peníze nepůjčí. V případě, že nebudete bankou plnohodnotně obslouženi, tak byste měli požádat o nebankovní sms půjčky bez registru. Nebankovní sektor půjčku pravděpodobně uvolní i ve výše zmiňovaných případech. Nebankovní sms půjčky bez registru jsou pro tyto klienty nejlepší možností, jak  e dostat velice rychle k potřebým finančním prostředkům.

 

Pro koho jsou vhodné nebankovní sms půjčky bez registru

Nebankovní sms půjčky bez registru jsou určeny všem, kdo mají problém se získáním úvěru právě kvůli tomu, že figurují v registrech neplatičů, do kterého se nedopatřením dostalo i mnoho poctivých klientů. Stačí jen chybně vyplnit kterékoliv políčko (variabilní symbol, datum splatnosti atd.) na složence a je vymalováno. Věřitel v den kontroly příchozích plateb prostě a jednoduše Vaši splátku neuvidí a obratem Vás nahlásí. Záznam je velmi náročné odstranit, navíc musíte dokázat, že pochybení nebylo na Vaší straně, což se stává jen velmi sporadicky. Každá banka záznam uvidí při jakékoliv žádosti o úvěrový produkt, a trvá několik let, než se stane neaktuálním. Pokud se obrátíte na nebankovní instituci, záznam v registru neplatičů Vás nebude muset vůbec trápit. Nebankovní věřitel nejenom že do registru nenahlíží, ale taktéž Vám garantuje rychlé a jednoduché vyřízená celé půjčky. Obecně k vyřízení budete potřebovat pouze dva platné doklady totožnosti a doklad o výši příjmů, ovšem podmínky každého poskytovatele se můžou lišit. Prokážete-li dostatečnou bonitu, půjčku Vám určitě schválí.

Nebankovní sms půjčky bez registru bez doklání účelu

Dalším faktem, proč je nebankovní sms půjčka bez registrů tak oblíbená, je její neúčelovost, tudíž můžete peníze utratit za cokoliv budete chtít. Dokládat stvrzenky od zboží, které jste nakoupili, by jste museli leda tak v bance, u nebankovní společnosti to po Vás zpravidla nikdo nebude chtít. Sami si rozhodněte o tom, zda z poskytnutých peněz uhradíte dluhy, nebo je použijete na financování vysněného zájezdu či opravu Vašeho bydlení.