SMS půjčka bez registračního poplatku

Vyřídit si půjčku pouze pomocí sms zpráv je v dnešní době již poměrně častou praxí, která se na půjčkovém trhu vyskytuje více a více. Takové půjčky jsou většinou poměrně rychle vyřízené a jedná se většinou o menší finanční obnosy.

Jsou ideální například v takových případech, kdy třeba nějaký měsíc nevyjdete úplně dobře s Vaší výplatou, avšak potřebovali byste zaplatit ještě nějakou fakturu nebo nějaký jiný poplatek a tak podobně. Na Vašem bankovním účtě je však nula a Vy se tak musíte uchýlit k rychlé půjčce.

Takových společností, které poskytují rychlé půjčky je v dnešní době poměrně veliké množství. Velice oblíbeným typem je pak například takzvaná rychlá půjčka, kterou poskytuje společnost Ferratum.

Ferratum půjčka

Ferratum je finskou společností, která se zaměřuje na půjčování menších finančních obnosů, nejčastěji v řádech několika tisíc korun, přičemž maximum je většinou stanoveno na deset tisíc korun. Společnost Ferratum byla založena roku 2005, přičemž k dnešnímu dni se dokázala rozšířit do více než dvaceti zemí po celém světě.

Jedná se například o Dánsko, Švédsko, Rakousko, Velkou Británii, Litvu, Španělsko, Slovensko nebo právě Českou republiku. Finskou půjčku si můžete zařídit opravdu velice snadno a především rychle, a to prostřednictvím přehledného online formuláře, který naleznete na oficiálních internetových stránkách této společnosti a nebo také právě prostřednictvím sms zpráv z Vašeho mobilního telefonu.

Finská půjčka

Jak již bylo řečeno, finská půjčka se pohybuje od jednoho tisíce do deseti tisíc korun. Peníze si můžete nechat poslat na Váš bankovní účet, což je také asi nejlepší varianta, neboť hned druhý den můžete mít peníze na účtě. Můžete si peníze však také nechat poslat složenou, pokud například nevlastníte bankovní účet nebo preferujete hotovost.