SMS půjčka bez 1 Kč

Stačí vyplnit tento formulář a rychlá SMS půjčka bez poplatku bude ihned odeslána na Váš účet!

Dnešní doba nabízí těm, kteří si chtějí rychle a krátkodobě půjčit mnoho možností, jak si požádat o SMS půjčku. Ne každý vám ale nabídne tuto půjčku bez poplatku 1 Kč. U naší žádosti však takové poplatky nejsou a nic předem neplatíte.

Nejčastěji SMS půjčky bez 1 Kč vyhledávají mladí zaměstnaní lidé, kteří si takto přilepšují ke konci měsíce před výplatou, ale nezřídka jsou žadateli také studenti zlepšující si podmínky v průběhu náročných studií nebo lidé, které zastihly nečekané menší výdaje. SMS půjčky bez 1 kč obvykle nabízejí pouze menší finanční obnosy v řádech stovek nebo tisíců korun, avšak rychlost získání těchto prostředků je maximální. Také vyřízení půjčky je tak snadné, jak jen to je vůbec možné. V rychlosti a dostupnosti tak prakticky nemají SMS půjčky bez poplatku na trhu konkurenci, a to platí obzvláště pro opakované zákazníky. Ti mohou mít peníze na svém bankovním kontě často ještě v tentýž den, kdy o půjčku požádali. Na našich stránkách naleznete online nabídku SMS půjček od společnosti, která je u nás průkopníkem tohoto produktu a je dosud také nejoblíbenější.

SMS půjčka bez poplatku

SMS půjčka bez poplatku funguje jako urychlené získání peněžních prostředků s velmi krátkou dobou splatnosti. Jde o překonání určitého krátkého časového úseku pomocí menší půjčky. U sms půjček máte během chvíle peníze na účtu a celou transakci můžete vyřídit pomocí jediné sms zprávy. Jedná se o spotřebitelský úvěr na tisícové částky z maximálně měsíční dobou splatnosti.

SMS půjčka funguje na jednoduchém principu odeslání krátké textové zprávy přes mobilní telefon. Hlavní popularitu si tento druh půjčky získal v severských státech a proto se jí také občas říká Finská půjčka.

K čemu slouží sms půjčka

SMS půjčka je možnost okamžitého krytí závazků žadatele. Obvykle se jedná o peníze v řádu tisíců, které mají sloužit jako krytí na týden či dva před výplatou. Zkrátka na zajištění osob, které mají problémy vyjít a hospodařit se svou výplatou, avšak jde pouze o krytí nesouladu mezi výdaji a příjmy. Tyto klienti mají dostatečné platy na to, aby danou půjčku řádně a v termínu splatili.

Peníze do 10 minut SMS půjčka online žádost zde.
 

Rychlé SMS půjčky bez poplatku 1 Kč

Absolutní výhodou u sms půjčky je fakt, že není nutné dokazovat svoje příjmy. Zkrátka si žadatel zřídí půjčku a nikdo se ho na nic neptá. Vše probíhá z klidu domova bez jakýkoliv ručitelských závazků. Peníze klient dostane obratem na svůj bankovní účet, který v sms zprávě uvede. To dělá ze sms půjčky ideální prostředek pro okamžité uspokojení závazků. Není nutná žádná administrativa, zkrátka jen odeslání sms s příslušnými údaji. SMS půjčka bez 1 Kč je novinkovou formou, kde není zapotřebí potvrzovat účet zasláním 1 Kč. Získejte SMS půjčku bez 1 Kč online.

Nevýhody SMS půjčky

SMS půjčka je poskytovány jen do určité výše. Zkrátka existuje strop, nad který již společnosti nepůjčují. Dalším omezujícím prvkem je věková hranice žadatelů. Obvykle do 20-ti let nemá nikdo na sms půjčku vůbec nárok. Nevýhodou je také vysoký úrok z půjčky. I za 1000 Kč je nutné do měsíce (někde do 14 dní) si připlatit i 250 Kč, takže celková částka bude 1250 Kč. Poskytovatelé argumentují tím, že je to cena za pohodlné vyřízení půjčky a obstarání veškerých náležitostí v krátkém časovém úseku. A navíc je to i cena za nedokládání příjmů a bonity. Navíc v případě nesplácení sms půjčky se tento produkt může výrazně prodražit, jelikož již po 40 dnech je částka dvojnásobná a úroky z prodlení se dále načítají.

Kdo využívá sms půjčky

Nejčastějšími klienty a žadateli o sms půjčky jsou mladí lidé do 26 let. V období první poloviny měsíce, jelikož jsou tyto půjčky slouží, jak již bylo zmíněno výše, především jako půjčka před výplatou, kdy již žadatel nemá disponibilní prostředky.

Půjčka přes SMS zkrátka slouží jako krátkodobý spotřebitelský úvěr bez nutnosti dokládání příjmů, čímž je logicky podstatně dražší než srovnatelné produkty sjednávané přímo na pobočce dané instituce s nutností doložení bonity klienta. SMS půjčky jsou hitem v severních zemích a u nás jsou zatím ve fázi vývoje a zkoušení, zde i čeští klienti dokáží umě zacházet s lehko dostupnými penězi s vysokým úrokem.