Rychlé půjčky ihned na účet

Nečekaně vám přišly složenky za telefon, elektřinu či plyn, ale vám do výplaty ještě pár dnů zbývá a vy tedy nemáte na jejich zaplacení? Chcete se vyhnout případným pokutám za pozdní uhrazení složenek? My v Extra půjčce vám pomůžeme!

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

Jsme nebankovní společnost poskytující krátkodobé půjčky před výplatou. S námi můžete mít peníze na svém účtu do 10 minut. V současné době půjčujeme novým klientům až 10 000 Kč, a to zcela zadarmo. Standardní splatnost půjčky je 2 – 30 dnů. Pokud však nebudete schopni půjčku včas splatit, můžete za jednorázový poplatek zažádat o prodloužení její splatnosti o dalších až 30 dnů. Případně vám můžeme sestavit individuální splátkový kalendář. Naším cílem není dostat vás do úvěrové pasti, ale pomoci vyřešit vaši tíživou finanční situaci. Co slíbíme, to splníme.

 

Rychlá půjčka

Půjčíme vám rychle, nejlevněji a bez zbytečného zdržování. O půjčku můžete zažádat online na našich internetových stránkách, postačí vám k tomu mobilní telefon a připojení k internetu. Žádost je tedy možné provést prakticky odkudkoliv.

Jako jediní v České republice nabízíme službu "Zaplatíme vaše účty". Jediné, co pro zaplacení účtů musíte udělat, je přiložení oskenovaných složenek či faktur do žádosti o půjčku. My se o zaplacení postaráme a zdarma vám pošleme potvrzení a zaplacení. Zaplatíme za vás účty do výše až 10 000 Kč a vy nám je vrátíte do 2 – 30 dnů, tedy po výplatě.

Pokud vás naše nabídka půjčky a zaplacení účtů zaujala, neváhejte navštívit naše internetové stránky, na kterých se dozvíte víc. Pokud se navíc stanete naším klientem, doporučíte naše služby vašim přátelům a ti si u nás půjčí, dostanete od nás za každého takového přítele 200 Kč na váš účet.

Stanete-li se naším stálým zákazníkem, máme pro vás připraveno až 50 000 Kč. Při každé další půjčce si od nás můžete půjčit až o 10 000 Kč více, a to do výše až 50 000 Kč. Takovou částku vám tak rychle nikdo jiný nepůjčí.