Rychlá půjčka SMS

Rychlá půjčka SMS je novým typem finanční služby, která se v ČR stala velmi oblíbenou. Přišla k nám ze severských států, proto se jí říká také finská půjčka a lidé ji využívají hlavně tehdy, když nemají dostatek peněz před výplatou, kvůli tomu se jí říká půjčka do výplaty.

Kolik stojí rychlá SMS půjčka?

Náklady na půjčku se kalkulují z výšky SMS půjčky a doby splatnosti. Právě doba splatnosti výrazně ovlivňuje cenu SMS půjčky, protože platí, že čím vyšší doba splatnosti, tím je procento úroku z půjčené částky výše. Pro orientaci, při nejdelší možné době splatnosti 30 dní budou náklady na půjčku ve výši 30% z půjčené částky. S klesající dobou splatnosti samozřejmě poklesne i procento úroku.

Kolik si mohu půjčit přes SMS?

Částku, kterou si chcete půjčit si zvolíte sami. Minimální výška půjčky přes SMS není stanovena. Maximální výše půjčky, kterou můžete prostřednictvím SMS zprávy získat je 350 eur. K této částce musíte připočítat i úroky při splácení, které jsou však vzhledem k rychlost vyřízení, částku i dobu splácení stále výhodné.

Pokud si potřebujete půjčit například 100 eur při splatnosti 20 dní, zaplatíte v creditON jen 123.90 €. Půjčku získáte okamžitě, bez ručitele, bez dokládání příjmu nebo jakýchkoli jiných závazků. Pouze na základě toho, že zašlete SMS zprávu na správné číslo ve správném tvaru.

Co musím splňovat pro získání SMS půjčky?

V ExtraMoney nepotřebujete na vyřízení půjčky nic víc než dostatečný věk. Naopak, můžete si vybrat, jakou částku potřebujete získat. A také dobu, do které půjčené finanční prostředky vrátíte. Nemusíte dokladovat příjem ani ručit. Výhodnost SMS půjčky u nás spočívá právě v tom, že si zvolíte její parametry na míru. A získat ji může opravdu téměř každý.

Jedním z mála omezení je to, že na jedno číslo nemohou získat půjčku více lidé. Pro získání telefonní půjčky musíte uvést vaše číslo a na toto číslo budete moci získat půjčku jen vy. Přitom nezáleží na tom, zda jste student nebo zaměstnanec. U nás půjčku dostanete.

Nemusíte ani uvádět účel, na který peníze potřebujete. Podstatné je jen to, abyste věděli částku, kterou si potřebujete půjčit a to, kdy ji plánujete vrátit zpět. Nemusíte tedy dělat nic víc, než vyplnit pár jednoduchých formulářů. A získat SMS půjčku – bez dokládání účelu.

Dá se prodloužit doba splácení půjčky?

Ano, v případě, že nestíháte splatit vaši půjčku, můžete si ji pohodlně prostřednictvím formuláře na stránce prodloužit. Získáte tak navíc až 30 dalších dní, dokud vrátíte půjčené finanční prostředky. Poplatek za prodloužení data splatnosti půjčky od Extra money se odvíjí od počtu dnů a také půjčené částky. Tento systém je nejspravedlivější a skutečně odráží náklady, které vznikají s poskytnutím půjčky.

Pokud si například půjčíte 100 € a dobu splatnosti si zvolíte 20 dní, původní cena půjčky by byla 123.90 €. Pokud nestíháte vrátit částku ve stanovený datum, pomocí jednoduchého formuláře na naší stránce si zvolíte odklad půjčky. Za odklad splatnosti o dalších 10 dnů zaplatíte při půjčené částce 100 € jen 15.67 €.

Mezi hlavní výhody SMS půjček patří zmiňovaná rychlost a účinnost vybavení. Kde jinde dostanete tak rychle finanční prostředky na váš účet za to, že pošlete SMS zprávu? U nás najdete nejlepší ceny za půjčení peněz prostřednictvím SMS zprávy. Kromě toho nabízíme i jiné formy krátkodobých půjček, stačí si jen vybrat vám nejbližší způsob podání žádosti.