Rychlá půjčka před výplatou

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá půjčka před výplatou je ihned odeslána na Váš účet!
 

Překvapily vás nečekané výdaje a máte zrovna před výplatou? Nechcete obtěžovat své blízké, aby vám půjčili peníze? Půjčte si u nebankovní společnosti. Na finančním trhu jsou velmi oblíbené půjčky před výplatou, jejichž účelem je zalepit mezeru mezi nedostatkem peněžních prostředků a další výplatou. V dnešním článku se na tento druh půjčky podíváme podrobněji.

Stačí poslat SMS a půjčka před výplatou je vaše

Druhým názvem pro tento druh půjčky je takzvaná SMS půjčka. Jak už samotný název napovídá, můžete si o půjčku zažádat prostřednictvím textové zprávy SMS. Potřebujete-li pár set či tisíc korun získat rychle a co nejsnadněji, SMS půjčka je ideálním řešením. Nepotřebujete dokládat své příjmy, ani ručitele, stačí vám pouze odeslat žádost a vyčkat maximálně 15 minut, než se vám společnost ozve s vyjádřením o schválení, respektive neschválení půjčky. V drtivé většině případů je ale odpověď kladná.

Kdo SMS půjčky využije?

Díky tomu, že pro sjednání SMS půjčky není potřebný doklad o výši příjmů, je tento finanční produkt vhodný i pro lidi s nízkou bonitou. Studenti si mohou půjčit peníze na kolej, lidé v penzi ocení pár set korun před důchodem a také nezaměstnaní mají šanci půjčku získat. Nebo se může jednat o klasické půjčky před výplatou, které vás ubrání před zbytečnými problémy v případě nezaplacení nedoložitelných závazků.

Vlastnosti půjčky před výplatou

Půjčky před výplatou vám poskytnou až 5 000 Kč, přičemž minimální hranice je 500 Kč. Jelikož je doba splatnosti od 7 do 30 dnů, nebudete platit žádné měsíční úroky. Nebankovní společnosti poskytující půjčky před výplatou neboli SMS půjčky mají přesně stanovené poplatky, jejichž výše se odvíjí od výše půjčené částky. Předem tedy přesně víte, kolik zaplatíte navíc. Nebojte se řešit své finanční tísně touto cestou. Nebudete obtěžovat své blízké a ani nezpozdíte své splátky.