Rychlá půjčka do výplaty

Pokud potřebujete peníze rychle a banka Vám odmítá půjčit nebo je pro Vás průběh vyřizování v bance příliš zdlouhavý, můžete Váš problém vyřešit rychlá půjčka do výplaty. Hlavní předností této půjčky je rychlost poskytnutí peněz a vysoká dostupnost díky minimu potřebných dokladů.

Nevýhodou rychlých půjček do výplaty je vyšší úroková sazba RPSN, první půjčka maximálně do 5000 Kč, půjčka s kratší dobou splatností. Proto je tuto půjčku vhodné čerpat na kratší dobu.

Jak sjednat rychlou půjčku do výplaty

Vyřízení rychlé půjčky do výplaty je velmi jednoduché a rychlé. Postačí Vám k tomu počítač s připojením na internet a mobilní telefon. Na stránkách vyplníme jednoduchou online žádost. Během krátké doby budeme telefonicky kontaktováni pracovníkem úvěrového oddělení poskytovatele půjček, který nám sdělí podstatné informace o půjčce, podmínkách splácení apod.

Velmi často není potřeba u rychlé půjčky do výplaty dokládat potvrzení o výši příjmu, což celý průbeh vyřízení půjčky výrazně urychluje. Dále je velmi často vyžadováno zaslání platby symbolické  0.5 – 1 Kč na účet poskytovatele půjčky. Tento poplatek slouží k ověření majitele účtu a také jako Váš souhlas se všeobecnými podmínkami.

U rychlé půjčky do výplaty je možné také prodlužení doby splácení v případě, že půjčku nemůžeme včas splatit nebo je možné využít další půjčky například v případě, že potřebujeme další peníze na nečekané výdaje.

Půjčky do výplaty

Den výplaty je pro mnoho lidí mezníkem života, který se naštěstí opakuje každý měsíc. Žít z výplaty do výplaty není jen znakem chudoby, mnohem častěji je to znakem nezodpovědnosti. Je rozumné si vytvářet zásoby peněz, jinými slovy šetřit, odkládat si peníze na situace, které vyžadují větší objemy peněz.

V životě se čas od času vyskytují situace, které lze jen velmi těžko předpokládat. Vyskytují se však i situace, které lze předpokládat, na které však z vlastní pohodlnosti raději nemyslíme.

Půjčka do výplaty na účet

V případě, že to s vlastním rozpočtem mezi dvěma výplatami nezvládnete, musíte se obrátit na pomoc nejbližších či přátel. Pokud vám nepůjčí, zůstávají tu pro vás pouze nebankovní společnosti.

Pokud byste byli připraveni, tak byste vlastnili kreditní kartu. Je to právě kreditní karta, která je ideální na řešení takové situace. Díky kreditní kartě si můžete půjčit kdykoliv v kterémkoliv bankomatu. Pokud peníze vrátíte do 30 až 50 dní (v závislosti do druhu kreditní karty), neplatíte žádné úroky. No není to skvělé?

Půjčky do výplaty na účet se ve světě úvěrů volají i finské půjčky. Nebankovní společnosti je poskytují ve velmi omezené výši. Obvykle v rozsahu několika tisíc korun. Do splatnosti je extrémně krátká – zpravidla 15 dní či dva týdny. To by však mělo být dostatečně mnoho na to, abyste přežili do nejbližší výplaty.

Nevýhodou půjčky do výplaty na účet je její cena. Avšak při malých půjčkách, jako jsou půjčky do výplaty, to až tak velký význam nemá. U těchto půjček si může každý dovolit zaplatit i 100% úrok.