Rychlá půjčka na OP do 10000 je rychle poskytovaná půjčka na OP (občanský průkaz), která je poskytována až do výše 10000 Kč. Jedná se o nebakovní půjčku a blíže si rozebeme právě tento druh rychlých půjček z nebankovního sektoru.

Rychlá nebankovní půjčka 10000

Rychlá půjčka byla vždy výsadou nebankovních společností. Proto je i rychlá půjčka na OP do 10000 výsadou právě nebankovních společností. V nebankovním sektoru působí v Česku strašně velké množstevní nebankovních společností. Už je všam známý fakt, že úroky a podmínky u nebankovních společností nebývají moc výhodné a přívětivé.

Rychlá půjčka na občanský průkaz do 10 tisíc Kč

Rychlá půjčka na OP do 10000 je koncipovaná tak, aby vám k žádosti stačil pouze občanský průkaz (využívá se zkratka OP). Je to půjčka od malých nebankovních společností, které svoje půjčky většinou vyplácejí přímo na ruku v hotovosti. Tyto společnosti také neprověřují regist dlužníků a někdy a některé půjčují i lidem, kteří mají nízké příjmy nebo jsou dokonce zcela bez příjmů. A pak fungují jako půjčky bez prokazování příjmů, kdy není třeba prokazovat své příjmy pomocí potvrzení o příjmu.

Výše půjčky až 10000 Kč

Rychlá půjčka na OP do 10000 je nejčastěji poskytováno pouze do výše 3000 Kč. Část nebankovních společností poskytují půjčky do výše 5000 Kč. Ale největší část poskytuje půjčky do výše 10000 Kč. Tomu již napovídá samotná název půjčky, tedy rychlá půjčka na OP do 10000.

Podmínky a úroky těchto půjček

Rychlá půjčka na OP do 10000 nepatří mezi nějaké výhodné půjčky, je to klasická půjčka od malých nebankovních společností. Je třeba počítat s vysokým ročním úrokem a méně výhodnými podmínkami ve smlouvě. Je nutné si písemné smlouvu přečíst, hodně lidí vůbec nečte a to je obrovská chyba. Cekově se jedná o nevýhodné půjčky a je lepší si takové půjčky vůbec nebrat.