Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou

Potřebujete získat finanční prostředky a nemáte času nazbyt? V tom případě jistě hledáte způsob, jak získat rychlou půjčku před výplatou.

Tento typ krátkodobé půjčky je určen většinou klientům, kteří potřebují peníze před výplatou, na splátku jiné půjčky nebo v případě, že se dostali do nečekané nepříznivé situace, které vyžaduje výdaje vyšší, než které si momentálně mohou dovolit.

Jestliže hledáte úvěr, který můžete získat snadno a především rychle, měli byste zkusit některou z nebankovních společností. Tyto společnosti začali v nedávné době svými službami konkurovat bankovním institucím. Jsou tak oblíbené, protože půjčí i těm klientům, kteří byli v bance při žádání o půjčku odmítnuti.

Jak získat rychlou nebankovní půjčku

Nebankovní půjčky můžete získat snadno. Narozdíl od bank totiž ve většině případů po klientech nevyžadují, aby splňovali takové podmínky jaké musí splnit u banky.

Mezi požadavky, které jsou pro klienty často těžko splnitelné patří například doložení příjmů nebo dostatečná bonita klienta. Klienta se určuje například podle toho, jestli má žadatel o půjčku zápis v registru.

Do bankovního registru dlužníků se může člověk dostat relativně snadno. Stačí, když při splácení dluhů pošlete splátku po termínu splatnosti nebo při platbě zadáte jiný variabilní symbol. Jakmile se potom do registru dostanete, máte minimální šanci, že získáte u půjčku v bance.

Nebankovní společnosti ovšem nabízejí půjčky i pro klienty, kteří mají zápis v registru. U některých společností dokonce nemusíte ani dokládat pravidelné příjmy.

Samotné sjednání není nikterak obtížné, právě naopak. Stačí vyplnit potřebné formuláře, odeslat žádost a čekat, zda vám půjčku schválí. Některé nebankovní společnosti schvalují půjčky tak rychle, že už během několika minut víte, zda peníze získáte.

Peníze bývají poprvé zasílány složenkou (pro ověření adresy), vyplacení na účet bývá možné až při další půjčce. Nebonitním klientům nebankovní společnosti půjčí poprvé jen částky v hodnotě několika tisíc. Až poté, co si ověří jejich spolehlivost mají nárok na větší půjčky.