!!! 3 Nejlepší TOP půjčky na českém trhu !!!

 

ZAPLO půjčka - doporučuje Láďa Hruška (znáte z TV!):

 

CREDITON půjčka - půjčí (skoro) každému!

 

Půjčka 7 - peníze do 15 minut na Vašem účtu!!

 

 

Reference zákazníků SMS půjčka

Až 94% našich zákazníků je spokojeno s našimi službami rychlých SMS půjček!

 

V květnu 2012 jsme provedli rozsáhlý průzkum mezi našimi zákazníky s jediným cílem a tím bylo zkvalitnění našich služeb. Obvolali jsme více než 500 klientů, kterým jsme položili deset otázek ohledně spokojenosti našich služeb, našeho zákaznického centra i přehlednosti webu.

K našemu obrovskému překvapení, až 94% všech dotázaných uvedlo nadmírnou spokojenost s našimi službami a 70% klientů využilo naše služby více než jednou.

Rádi bychom se s vámi podělili o některé z referencí našich zákazníků:

 

Milan Horník, Opava, 29 letPetr Kocourek, Praha 3, 26 let - „Na  SMS půjčku od Extra Money.cz  jsem si už docela zvykl. Pokaždé, když sáhnu do kapsy a zjistím, že v ní nejsou žádné peníze, můžu si prostřednictvím telefonu a SMS zajistit drobnou půjčku, kterou pak do pár týdnů splatím. Nemusím tak být zrovna na sucho, když potřebuji peníze na nějaké neočekávané události.

 

 

Romana Hájková, Praha, 23 let

Jana Ostrá, Kuřim, 32 let - „Když jsem minulý rok během jediného měsíce přišla o TV a ledničku nebyla jiná možnost než si od crediton vzít rychlou SMS půjčku 10 000 Kč, abych rozbité věci mohla nahradit novými. Za další 2 měsíce jsem půjčku do výplaty splatila, sice to bylo náročné období, musela jsem zaplatit něco navíc na úrocích, ale SMS půjčka mi pomohla a já toto těžké období ustála i DÍky VÁM!“

 

 

Marek Slavíček, Přerov, 21 let - Potřeboval jsem rychle peníze, peněženka prázdná a kapesné od našich mi mělo přijít až za týden. Půjčil jsem si 2 000 Kč přes Extra money SMS půjčku a jak přišlo kapesné, peníze jsem vrátil. Nějaký poplatek mě to stálo, ale lepší než otravovat známé a nemoci jít s nima do hospody na pivo, že? :-).

 

 

Petra M., Ostrava, 40 let

Marie Tichá, Tábor, 36 let - „Poplatky jsou omnoho nižší než u jiných společností, služby a komunikace se zákazníkem perfektní. Dá se na vás spolehnout a slíbenou půjčku vždy obdržím během několika minut na účet. Už jste mi několikrát „zachránili život“, když mi chyběly peníze do výplaty a já musela něco zaplatit, vzala jsem si malou rychlou půjčku do výplaty od Extra Money.cz

 

 

Karel Č., Pardubice, 27 let

Karel Černý, Pardubice, 27 let - „Jako téměř každý v naší fabrice jsem se vždy na začátku měsíce dostal do situace, kdy jsem potřeboval nějaké peníze, ale firma mi nechtěla vyplatit zálohu. Díky této půjčce sem si konečně můžu dovolit žít před výplatou tak, abych si nemusel půjčovat od příbuzných a známých.

 

 

Petr Kocourek, Praha 4, 32 let

Lubomír Fajmon, Ostrava, 38 let - „S rychlou půjčkou před výplatou jsem byl nadmíru spokojený, protože vyřešila můj momentální finanční problém a zalepila mi díru v domácím rozpočtu, když jsme zrovna s manželkou potřebovali nakoupit výbavu do školy pro našeho malého prvňáka. I touto cestou Vám chci za naši rodinu poděkovat a vaše finanční služby, obzvláště pak SMS půjčku ihned doporučuji i přátelům a známým. Děkuji.“

 

„Zákaznický servis Vaší společnosti jsem využila mnohokrát a vždy jsem byla nadmíru spokojená.“

Ivana (49), Chrudim

„Beru si od Vás už čtvrtou půjčku a nikdy jsem neměl žádny problém, pokaždé se s vámi dá domluvit.“

Petr (29), Ústí nad Labem

„Líbí se mi možnost splátkového kalendáře, když člověk skutečně nemůže půjčku splatit včas.“

Jiří (33), Praha

„Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb, i když jsem už v důchodu. Jsem Vám za to vděčná.“

Kateřina (62), Chomutov

„Nejvíce si cením vaši ochotu a vstřícnost personálu. Děkuji!“

Markéta (31), Praha

„Nevím, jak to děláte, ale peníze jsem měl asi za 15 minut od potvrzení na svém účtu.“

Pavel (56), Most