Půjčky

Potřebujete půjčit peníze a v bance vám půjčku neschválí? Naše společnost nabízí nebankovní půjčky ihned pro každého. Mezi naše hlavní finanční produkty patří půjčky bez registru ihned, rychlá půjčka, americká hypotéka, půjčka bez doložení příjmu na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti atd. Půjčky poskytujeme se splatností až 20 let bez nahlížení do registru dlužníků. Řešíme exekuce a dražby na nemovitostech. V případě exekucí poskytujeme bezplatnou poradnu.

Nebankovní půjčky poskytujeme převážně z našich soukromých zdrojů. Díky naší široké nabídce nebankovních půjček dokážeme uspokojit zájemce, kteří žádají nízkou úrokovou sazbu, rychlé vyřízení a minimum nároků na schválení. U našich nebankovních půjček neřešíme bonitu klienta tak jako banky, vyřízení je velmi rychlé (rychlá půjčka, půjčky ihned, SMS půjčka) a nenahlížíme do registru dlužníků (půjčky bez registru, americká hypotéka).

Jaké výhody u našich půjček poskytujeme

  • –» možnost odkladu splátky až o 6 měsíců
  • –» možnost doplacení úvěru s 0,- Kč poplatkem
  • –» nabízíme ochranu proti případné neschopnosti splácet půjčku, odklad splátek až o 3 měsíce!
  • –» bez nahlížení do registru dlužníků a poplatku předem (půjčky bez registru ihned)
  • –» rychlé vyřízení – půjčky ihned, rychlá půjčka
  • –» nemusíte nikde jezdit, přijedeme za vámi
  • –» po schválení půjčky, možno zaslat dopředu smlouvy k prostudování
  • –» vyplácíme exekuce a dražby na nemovitostech
  • –» odhad a posouzení nemovitosti ZDARMA!

Našim klientům se snažíme nejen rychle řešit jejich požadavky (půjčky, hypotéky), ale také nabízíme právní pomoc v případě exekuce nebo dražby a to bez jakéhokoliv poplatku předem! Je důležité snižovat dluhy a ne je navyšovat!

Nebankovní půjčky ihned bez registru poskytujeme nejenom v Ostravě, Praze, Opavě, Karviné, Zlíně, Brně, Plzni, Hradci Králové, Olomouci, ale také po celé ČR. Půjčka Praha, půjčka Brno, půjčka Ostrava

 

Nabídka půjček

 

Nabídka – nebankovní půjčky

Rychlá půjčka

Nebankovní rychlá půjčka

je schválena do 24 hodin od podání žádosti a podkladů. U nebankovní rychlé půjčky nenahlížíme do registru dlužníků. Peníze u rychlé půjčky vyplácíme ihned, nečekáme na zápis do katastru nemovitostí.

 

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru ihned

a poplatku předem. U této půjčky se nenahlíží do registru dlužníků. Půjčky jsou vhodnou náhradou pro žadatele, kteří nedostali půjčku v bance.

 

Půjčky ihned

Rychlé řešení nedostatku financí pomocí nebankovní půjčky ihned na účet. Tato půjčka je jištěna zástavou nemovitostí se splatností až 20 let.
 
 

Vyplacení exekuce

Hrozí vám, že přijdete o váš dům, byt, pozemek v dražbě? Naše společnost vše vyřídí za vás! Zastoupíme Vás při jednání s exekutory a vyplatíme všechny vaše exekuce, exekutorské zástavy, soudcovské zástavní práva, dražby nebo jen zástavní práva, které váznou na vaší nemovitosti. Půjčka na

Vyplacení exekuce a dražby

nemovitostí je schválená do 48 hodin od prohlídky nemovitosti.

 

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky bez registru a poplatku předem

jsou určeny pro všechny občany České republiky, kteří mají minimálně 18 let a můžou ručit nemovitostí (rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, chata, komerční objekt). Půjčky nebankovní poskytujeme od 100.000,-Kč až na 20 let.

 

Půjčky na družstevní byt

Půjčka na družstevní byt

je poskytována ze soukromých zdrojů a je v rozmezí 50.000 až 4.000.000,-Kč se splatnosti max. 20 let. Půjčku na družstevní byt můžete použít ke koupi členských práv k družstevnímu bytu, použít k jeho rekonstrukci nebo jen získat finanční hotovost.

 

Americká hypotéka

Americká hypotéka bez registru

je dlouhodobá nebankovní půjčka se splatností až 20 let. U americké nebankovní hypotéky se neposuzuje registr dlužníků. Hypotéka bez registru je možná i bez doložení příjmu v případě, že se nejedná o spotřebitelský úvěr.

 

Konsolidace půjček

Nebankovní konsolidace půjček

znamená sloučení několika stávajících úvěrů nebo půjček v jeden jediný. Tím získáte kontrolu nad svými financemi a navíc výrazně ušetříte na splátkách. K dalším výhodám patří úspora za vedení jednotlivých účtů, možnost nastavení délky a výše splácení podle vašich finančních možností.

 

Výkupy nemovitosti

Rychlý výkup nemovitostí i zadlužených. Vyplácíme exekuce, zástavy a dražby na nemovitostech.

Nebankovní americká hypotéka ihned, nebankovní půjčky či nebankovní úvěry bez registru se zástavou nemovitosti, které nabízí ARJA REAL INVEST, s.r.o. lze vyřídit v celé ČR. Naše nabízená nebankovní americká hypotéka, tedy nebankovní úvěr, nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti jsou bez poplatku předem. Úvěr lze vyřídit v těchto městech, nebo v jejich blízkosti: půjčky Praha, půjčky Plzeň, půjčky Karlovy Vary, půjčky Brno, půjčky Benešov, půjčky Bruntál, půjčka Kladno, půjčka Beroun, půjčky ihned Ostrava, půjčky Olomouc, půjčky Hradec Králové, půjčky Klatovy, půjčky Česká lípa, půjčky od investora Jihlava, půjčky Opava, půjčky Litoměřice, půjčky Louny, půjčky Rokycany, půjčky Sokolov, půjčka České Budějovice, půjčka Písek, půjčky Tábor, půjčka Děčín, půjčky Zlín, půjčky Liberec, půjčka Český Těšín, půjčka Příbram, půjčky Hodonín, půjčky Znojmo, půjčka Ostrov nad Ohří, půjčka Kynšperk, půjčky Trutnov, investoři půjčka Rakovník, půjčky Jablonec nad Nisou, půjčky Kroměříž, půjčka České Velenice, půjčky Pardubice, nebankovní půjčky Chrudim, rychlá nebankovní půjčka Ústí nad Orlicí, nebankovní půjčky Brandýs nad Labem, půjčka Uherský Brod, půjčky Žatec, půjčky od investora Přerov, půjčka Svitavy, půjčky Rožnov pod Radhoštěm a jiná místa v České Republice. Nebankovní půjčky, nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti od investora zajišťujeme ve všech krajích ČR: americká hypotéka a půjčky Jihočeský kraj, americká hypotéka a půjčky Jihomoravský kraj, americká hypotéka a půjčky Karlovarský kraj, americká hypotéka a půjčky Kraj Vysočina, americká hypotéka a půjčky Královéhradecký kraj, americká hypotéka a půjčky Liberecký kraj, americká hypotéka a půjčky Moravskoslezský kraj, americká hypotéka a půjčky Olomoucký kraj, americká hypotéka a půjčky Pardubický kraj, americká hypotéka a půjčky Plzeňský kraj, americká hypotéka a půjčky Středočeský kraj, americká hypotéka a půjčky Ústecký kraj, americká hypotéka a půjčky Zlínský kraj. ARJA REAL INVEST, s.r.o. nebankovní půjčky, ale také úvěry na vyplacení exekuce, podnikatelské úvěry, podnikatelské půjčky či online úvěr, online půjčky, nebankovní hypotéky, hypotéky bez registru, vyplacení exekucí, rychlé půjčky a úvěry pro podnikatele, hypotéky ihned od investora, online americká hypotéka, hypotéky se zástavou nemovitosti investoři, bytu, domu pozemku, chaty, rd, www ...