Půjčky v hotovosti

Hotovostní půjčky Vám přináší mnoho výhod

  • výše půjčky již od 1 000 Kč
  • žádost o půjčku online
  • možná i jako půjčka bez doložení příjmu
  • v rámci časově omezené akce pro žadatele s vlastním bydlením do 30 000 Kč hotovostní půjčka bez úroku
  • peníze již do 24 hodin
  • žádost o půjčku online
  • vyšší částky oproti zástavě

Půjčka v hotovosti během okamžiku i bez potvrzení příjmu!

O hotovostních půjčkách

Dostali jste se do existenčních problémů a nemáte ponětí, jak dluhy zaplatit? Zpravidla existuje několik možností, jak se můžete s nezáviděníhodnou finanční situací srovnat. Můžete se obrátit na své blízké či zažádat o půjčku v bance. Pro mnoho lidí je půjčka od rodiny nepřijatelná a raději upřednostní druhou možnost. Bankovní společnosti jsou však k žadatelům o úvěr značně ostražité a rozhodně nedají půjčku všem. V případě, že máte zápis v seznamu neplatičů a navíc nemůžete doložit potvrzení o příjmu, můžete se obrátit na některou z nebankovních institucí, která nabízí hotovostní půjčky. Požádat o hotovostní půjčky není složité a jejich obrovská výhoda je, že hotovost dostanete do někdy i do dvacetičtyř hodin. Práve proto jsou hotovostní půjčky skvělým nástrojem pro řešení finanční krize.

Co si s sebou musíte k vyřízení hotovnostní půjčky vzít?

O hotovostní půjčku má možnost si požádat každý spotřebitel, který dovršil 18. roku a má trvalé bydliště na území ČR. V některých případech nebankovní instituce mnohdy půjčují také cizím státním příslušníkům, ale výše uvedené požadavky na věk a bydliště zpravidla zůstávají striktní. V případě, že máte záznam v registru dlužníků, můžete i tak úvěr dostat. Jen málokterá nebankovní instituce totiž prověřuje registr dlužníků, takže i drobné prohřešky neplacení v minulosti nemusí být problémem. Hotovostní půjčky v rámci několika tisíc korun může dostat i žadatel, který nemůže dokázat výši svých příjmů. Vyšší půjčované částky cca nad několik desítek tisíc ale doklad o výši platu vyžadují nebo příjmy prokazovat nemusíte, ale bude potřeba ručení majetkem. Vyřízení úvěru je opravdu lehké a nestrávíte nad ním mnoho času. Je celá řada cest, jak o hotovostní půjčky požádat.

Hotovostní půjčky můžete utratit za cokoliv

Lidé obvykle zařizují půjčku přes internet. Prostřednictvím internetu totiž vyřídí úvěr za pár minut a nikdo je nenutí chodit na pobočku. Hotovostní půjčky lze bez problémů dohodnout i přes telefon. Ať už se rozhodnete jakkoliv, můžete si být jistí, že jsou hotovostní půjčky okleštěny od nepříjemných administrativních úkonů. Hotovost, kterou dostanete, máte možnost utratit za cokoliv Vás napadne. Je jedno, zda zaplatíte pohledávky či si zaletíte na dovolenou k moři. Hotovostní půjčky jsou neúčelové a nikdo se vás nebude ptát, kde jste peníze z půjčky utratili.