VÁNOČNÍ PŮJČKY: Kde Vám před Vánocemi půjčí nejrychleji?

Před vánočními svátky se můžeme dopracovat ke zjištění, že nedisponujeme dostatkem financí. Tento problém vyžaduje okamžité řešení. Pokud na to přijdeme v prosinci, na úsporná opatření je již asi pozdě. Naštěstí existuje řešení ve formě rychlých půjček. Jak a kde tedy požádat o finanční injekci před Vánocemi?

Vybraní poskytovatelé rychlých půjček

Cetelem

Ve zkratce: půjčka až do výše 750 000 Kč, vyřízená do 24 hodin od schválení.

Nebankovní společnost Cetelem je jedním z nejúspěšnějších poskytovatelů, využívaným nejen před Vánoci. Zvolit si můžete mezi vícero produkty. Pře Vánoci se asi nejspíše rozhodnete pro Půjčku na cokoliv. Úroky mohou být porovnatelné s bankovními institucemi (u nejkratší možnosti splácení, což je 6 měsíců, poté cifra narůstá), což u nebankovek rozhodně nebývá časté. Rozmezí možné vypůjčené částky se pohybuje od 60 000 do 750 000 Kč. Tento produkt tedy vyhoví zákazníkům, kteří mají s Vánoci vysoké výdaje. Pod 60 000 Kč si nepůjčíte nic. Půjčka je bezúčelová, bez ručitele a neúčtují se nesmyslné poplatky. To nazývá sama společnost zbytečnými překážkami. Společnost má propracovaný online systém pro podání žádosti, velmi komfortní. Ovšem bez předložení příjmů budete mít žádost okamžitě zamítnutou. Přeci jen se jedná o vyšší částky.

ZUNO Malá půjčka

Ve zkratce: Půjčka v rozmezí 9 000 až 60 000 Kč, dá se vyřídit online přes online žádost.

Internetová banka ZUNO si vybudovala renomé za poměrně krátkou dobu. Má výhodné bankovní produkty a úvěrové programy. Aby se přiblížila všem skupinám obyvatel, vsadila na nenáročnou půjčku s možností zažádat i o nižší sumu peněz a vytvořila produkt Malá půjčka, spojující neomezenou dostupnost s progresivními prvky. Je určena pro žadatele, kteří hledají seriózní bankovní půjčku, ovšem s rychlejším jednáním, přiměřenými úroky a hlavně lepší dostupností, než je tomu u konkurence. Zažádat můžete o 9 000 až 60 000 Kč. Délka splácení je minimálně půl roku, maximálně 72 měsíců. Tím máte šanci na nižší splátky po delší dobu. Neúčtují se žádné další poplatky. Serióznost a neměnné úroky o celou dobu, to je ZUNO Malá půjčka. Můžete se i připojistit pro neschopnost splácet, jedná se o volitelnou doplňkovou službu Plus. Samozřejmostí je úplný online proces. Půjčka znamená peníze za několik hodin, komfort a bezúčelovost. Jediným negativem je nutnost disponovat pravidelným příjmem minimálně 7 500 Kč.

 

Půjčkomat

Ve zkratce: Asi nejrychlejší půjčka do výše 6 000 Kč pro nové klienty.

Půjčkomat se prezentuje poskytování výhodné 24- hodinové minipůjčky. Peníze získáte flexibilně, snadno a rychle, a pozitivních ohlasů je mnoho. K tomu připočtěte nulové poplatky, bezúčelovost a to, že nepotřebujete ručitele. Je zde garance rychlosti. Peníze obdržíte ihned po schválení. Proces se skládá z několika jednoduchých kroků, online. Je nutná registrace.  Noví klienti mají limit 6 000 Kč, ve věrnostním programu ale získáte nárok na 20 000 Kč s dobou splatnosti 5- 31 dní. Peníze můžete získat bez potvrzení o pravidelném měsíčním příjmu. Musíte být plnoletí občané České republiky, a nemít záznam v úvěrových registrech. Tento program přináší peníze za několik hodin po schválení žádosti. Pracovníci jsou vám k dispozici nonstop. Kontaktovat je můžete kdykoliv e-mailem nebo telefonicky.

 

Home Credit

Ve zkratce: Půjčka do výše 150 000 Kč, s minimální délkou splácení 48 měsíců.

Home Credit je v popředí českých poskytovatelů nebankovních úvěrových služeb. Věnuje se úspěšně poskytování vyšších finančních půjček. Půjčka od Home Credit může být dobrým řešením, jak se před svátky dostat k vyšším finančnímu obnosu. Samozřejmě je vyžadováno potvrzení o příjmu. Pokud se rozhodnete pro 12 000 až 150 000 Kč, kalkulujte minimálně se 48 měsíční délkou splácení. Maximálně můžete splácet 84 měsíců. Úrokové sazby nepatří k nejvyšším, závisí na konkrétně nastavených parametrech. Vše vyřídíte přes internet nebo telefon. Můžete se také pojistit pro případ nečekaných překážek. Za poctivé splácení dostanete nazpět bonus.

 

creditON 

Ve zkratce: Rychlá půjčka do výše 3 000 Kč pro nové klienty.

Tento mladší účastník trhu je stále populárnější. Má individuální strategii. Je zde garance rychlosti, dostupnosti a pohodlí. Přináší program, kde výše půjčky začíná na několika desítkách korun, a délka splácení na jednom dni. Společnost creditON poskytuje okamžité dlouhodobé půjčky, které jsou dostupné i nezaměstnaným žadatelům bez rozdílů. Zažádat si můžete snadno prostřednictvím smsky. Půjčku vyřídíte kdekoliv a kdykoliv. Ušetříte si tak další předvánoční stres. Využití SMS půjčky sice nemůže postačit na pokrytí vysokých nákladů, ale pro rychlé řešení v řádu stovek nebo pár tisíc korun bohatě postačí. Jako nováček můžete získat 3 000 Kč, ale při třetí žádosti se částka zvyšuje na 10 000 Kč, samozřejmě, pokud bylo splácení bezproblémové. Můžete si půjčit i nezaokrouhlené cifry. Minimální hranice je 30 Kč. Na stejném principu funguje i délka splácení, jejíž rozsah je 1-30 dní. Ocenění hodný je na společnosti creditON otevřený postoj k vysvětlení vyšší úrokových sazeb. Na jejich internetové stránce najdete informace o úrocích a rady, jak si půjčit výhodně.

 

Ferratum

Ve zkratce: Rychlá půjčka do výše 10 000 Kč vyřízená do 2 hodin od schválení.

Společnost Ferratum má vynikající reference. Disponuje mnoha pozitivy, které splní požadavky i náročného žadatele. Poskytovatel využívá diskrétní přístup a má mnoho zahraničních zkušeností.

Odeslání žádosti je možné dvěma jednoduchými způsoby. Je to pohodlná cesta, jak vše vyřídit z domova, což před svátky každý ocení. Můžete si zvolit sms formu, nebo vyplnit online žádost. Peníze vám přijdou hned po schválení. Zvolit můžete i šekovou poukázku na poště. 700 Kč až 10 000 Kč, to je částka, kterou vám nabízejí se dvěma možnostmi splácení, buď 15, nebo 30 dní. Úroky záleží na době splatnosti. Při 15-ti dnech splácení jsou okolo 22%, a při 30-ti dnech splácení splácíte s téměř 50% roční procentuální mírou. Nepotřebujete ručitele, účel ani potvrzení o příjmu.

Všichni vybraní poskytovatelé mají společnou vlastnost, a tou je rychlost vyřízení.

Tip na závěr:

Pokud vám po Vánocích nezůstalo dostatek financí na obstarání silvestrovského ohňostroje nebo oslavy, stále si stihnete půjčit. Mezi vybranými poskytovateli jsou společnosti, které poskytují několik stovek či tisíců korun s rychlou splatností. Díky tomu můžete příchod nového roku oslavit ve velkém stylu, a z lednové výplaty peníze vrátit.