Co je půjčka před výplatou a kdo Vám ji poskytne?

Nevycházíte s financemi a není to ani poprvé, kdy si potřebujete půjčit? Máte nečekané výdaje, nebo potřebujete peníze na to, abyste mohli někam vycestovat? Už vám možná přijde hloupé žádat o pomoc rodinu nebo přátele. Pokud to chcete zvládnout sami, můžete požádat o půjčku před výplatou. Ta je řešením toho, jak finančně zvládnout několik následujících dní do výplaty.

Jestliže vám stačí nižší částka (v řádech stovek nebo tisíců korun) pro pokrytí náhlého nedostatku peněž na krátkou dobu, je taková půjčka správný produkt. Dostanete se k potřebné částce transparentně a jednoduše. Nevyžaduje se mnoho potvrzení ani údajů. Hlavní roli hraje při tomto čekání na peníze čas. Pokud byste měli čekat několik dní, v tu dobu vám již přijde výplata, a půjčka bude zbytečná. Rychlé peníze, možnost požádat o nízké částky, vyřízení bez průtahů a šance splatit půjčku za několik měsíců, to vše činí z půjčky před výplatou oblíbený produkt.

Jaké jsou výhody půjčky před výplatou?

  • Možnost půjčit si nízkou částku. Tyto půjčky jsou vhodné pro překlenutí menšího nedostatku. Půjčit si můžete od 4000 nebo 5000 Kč. Je zbytečné půjčovat si více a pak platit hodně na úrocích.
  • Půjčka je okamžitá (peníze máte do několika minut od odeslání žádosti online)
  • Snadné a transparentní vyřízení (bez zbytečných dokladů a administrativy)
  • Krátká doba splatnosti. Měsíční částka ve výši běžných poplatků za telefon nebo pojištění se splatí rychle, a půjčku budete mít rychle z krku.
  • Žádné nahlížení do registru dlužníků
  • Možnost prodloužení splácení (za poplatek)
  • Půjčka je bez potvrzení příjmu, bezúčelová a bez ručitele

 

Pozor na nevýhody půjčky před výplatou!

  • Vysoké úrokové sazby. Půjčky jsou zatížené vysokými úroky, z důvodů jejich vysoké rizikovosti pro poskytovatele. Někdy překročí i sto procent ročně.
  • Vysoké poplatky. Jen několik společností nabízí tyto půjčky bez poplatků.  

 

Vybraní poskytovatelé půjčky před výplatou:

CreditON

Rychlé a nízké půjčky pro překlenutí nepříznivého období, to je společnost creditON. Můžete si půjčit již od 30 Kč, což je samozřejmě v praxi nereálné. Běžně si ale lidé půjčují třeba 400 Kč, a ty za několik dní vrátí. Maximální možná částka k vypůjčení je 10 000 Kč, a to pro všechny zákazníky bez omezení. Vyřízení je rychlé přes internet nebo přes SMSku (v tomto případě maximální částka dosahuje 3000 Kč) Doba splácení je u obou produktů 1 až 30 dní. Společnost je spolehlivá, a od svých klientů vyžaduje totéž.

Půjčkomat

Půjčkomat.cz je webová stránka provozovaná společností Friendly Finance, a specializuje se na krátkodobé nebankovní půjčky. Tento poskytovatel má dobré reference, a je řádně registrovaný. Díky propracovanému online systému si půjčíte velmi rychle a snadno. Společnost je vám k dispozici nonstop a má také nonstop klientskou zónu. Peníze získáte ihned po vyřízení žádosti. Požádat si můžete o 700 až 6 000 Kč se splatností 5 až 31 dní. To platí pro nové klienty. V případě zařazení do věrnostního programu máte možnost získat až 20 000 Kč.

Ferratum

Společnost Ferratum je stabilním a stále oblíbenějším poskytovatelem půjček. O půjčku můžete požádat online nebo sms zprávou. Nemusíte se ani setkat s pracovníkem společnosti. Půjčka je určená pro každého, v částce 700 až 10 000 Kč. Peníze obdržíte na účet nebo poštovní poukázkou. Splatíte je za 15 až 30 dní. Máte také šanci požádat si o prodloužení splatnosti, ovšem za poměrně vysoký poplatek. Nebankovní společnost Ferratum je jedna z nejlepších možností, jak získat půjčku před výplatou.

 

Závěr

Půjčka před výplatou může být vhodným řešením, pomůže vám získat menší částku pro pokrytí nepředpokládaných nákladů před výplatou. Ovšem zažádat mohou i lidé bez pravidelného příjmu, studenti, nebo třeba důchodci, zkrátka každý. Peníze obdržíte obratem. Není potřeba žádných potvrzení, ručitele ani dokládání účelu. Nikdo nenahlíží do registrů. Půjčka před výplatou přijde vhod, pokud potřebujete nízkou částku co nejrychleji a bez průtahů.