Půjčky pro nezaměstnané

Mnohdy se zdá, že jen ti úspěšní, kteří mají dobrou práci a spoustu peněz, mohou zažádat o půjčky určené běžným lidem. Podmínky poskytování takovýchto bankovních půjček a úvěrů jsou totiž nastaveny tak, že jen ten, kdo dost vydělává, o ně může zažádat. Při tom je to paradoxní. Ti, kteří mají dost peněz, si přeci většinou ještě nepotřebují půjčovat. Proto existují i půjčky (ve většině případů nebankovní), které jsou zaměřeny i na nesolventní skupiny obyvatel, které potřebují pravidelnou finanční výpomoc mnohem akutněji. Jedním z takových produktů jsou i půjčky pro nezaměstnané ihned.

 

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané

Nezaměstnaní nejsou zdaleka jedinou skupinou, která na některé výhodné bankovní půjčky, jež by jim pomohly dostat se z nesnází, nedosáhne díky přísným podmínkám. Totéž platí o důchodcích, ženách (popř. mužích) na mateřské a rodičovské dovolené, studentech apod. Ti všichni představují skupinu, která má velice často hluboko do kapsy. Zaměstnavatel neplatí řádně výplatu, rodičovská nebo důchod vlivem nečekaných událostí nestačí pokrýt všechny měsíční výdaje, anebo se na obzoru objevila slibná studijní cesta do zahraničí, na jejíž uskutečnění je potřeba mít nějaký kapitál pohromadě. To všechno mohou být důvody, proč zažádat o půjčky ihned. Není to žádná ostuda či osobní selhání. Půjčky pro nezaměstnané mohou pomoci překlenout krizové období, kdy klient přišel o práci a potřebuje nějaký čas k tomu, než si najde novou. Požádat o pomoc přece není nic špatného.

 

Půjčky pro nezaměstnané na dosah ruky

Nebankovní půjčky pro nezaměstnané fungují na stejném principu jako všechny ostatní nebankovní půjčky. Jejich vyřízení je snadné a rychlé. Zpravidla nepotřebujete potvrzení o příjmu, postačí bohatě jen jeden, popř. dva osobní doklady. Nejrychlejší je zažádat o půjčku přes internet, pomocí online internetového formuláře. Zvolit však můžete i telefonický či osobní kontakt (posledně jmenovaná možnost je ale mnohem časově náročnější). Nebankovní společnosti garantují vyřízení žádosti zpravidla do dvou dnů, tzn., že do této doby vám dorazí peníze na účet. Některé dokonce dokáží klientovi vyplatit zapůjčenou částku i do pár hodin. Jedná se většinou o menší částky, ale na druhé straně můžete žádat o finanční výpomoc opakovaně. Pokud jednu půjčku v pořádku splatíte, není žádný problém zažádat o novou. A tak to může fungovat i několikrát za sebou. Zkrátka kdykoli budete potřebovat.