Půjčky pro každého

Zdá se Vám, že jste nevhodným kandidátem na jakoukoli půjčku, protože máte nízký příjem, záznam v registru dlužníků nebo nemáte nemovitost, kterou byste se mohli zaručit? To je omyl. Možná ve své situaci nedosáhnete na výhodné půjčky v bankovních institucích, ale bez řešení Vaše situace určitě není. Mnoho nebankovních institucí vychází totiž právě takovým lidem vstříc a poskytuje půjčky s různými podmínkami i bez nich opravdu každému.

Překážkou není téměř jakýkoli Váš minulý, přítomný či budoucí finanční stav a možnosti. Jedinou opravdu důležitou brzdou v tomto ohledu by měla být Vaše osobní zodpovědnost a vážný přístup, protože nebankovní instituce si často za odpuštění těchto nedostatků účtují vysoké úroky a poplatky, které se při nesplácení navyšují o penále a často je pak při Vaší další stále se zvyšující neschopnosti splácet, nevyhnutelná exekuce.

Nevýhody jsou tedy jasné – vysoký úrok a RPSN, vysoké pokuty při zpoždění nebo nezaplacení splátky, větší riziko neseriózního jednání.

Zatracovat tyto půjčky pro každého úplně by bylo ale také nespravedlivé. Výhody jistě mají v rychlosti poskytnutí i možnost získat půjčku v podmínkách, které můžou nastat i bez naší vinny, a z kterých není jiné východisko než právě půjčka pro každého.