Půjčky ihned

Půjčky ihned jsou zejména určeny pro lidi, kterým banka odmítne půjčit. Jsou nabízeny nebankovními společnostmi a založeny na tom, že žadatel nemusí projít často zdlouhavým administrativním procesem. Společnosti je obvykle vyřizují do 24 hodin. Rychlost jejich vyřízení zajišťuje zejména to, že společnosti nenahlížejí do bankovního registru. Tento typ půjčky je většinou využíván na poskytování nízkým obnosů peněz hlavně pro překlenutí současné platební neschopnosti. Nejčastěji je lidé využívají před vánoci a dovolenými. Pro získání úvěru stačí mít po ruce telefon nebo internet a pár minut času.

Tyto půjčky jsou zatíženy vysokými úrokovými sazbami, tak jak je obvyklé u úvěrů, které nevyžadují doklad o příjmu. Jejich hlavní výhodou pak je rychlost, s jakou jsou vyřízeny. Stejně jako u jiných typů půjček, je i u těchto důležité, pečlivě a v klidu prostudovat podmínky úvěru, abyste nenaletěli neseriózním obchodníkům.

 

Nebankovní půjčky ihned

Půjčit si peníze v bance je samozřejmě nejlepší forma půjčky jakou můžete získat. Někdy je však její vyřizování zdlouhavé a na shánění potřebných dokladů jako je doklad o výši příjmů nebo výpis z registru dlužníků pro Vás velikou zátěží, a tak je pro Vás další lepší řešení - využít služeb nějaké z nepřeberného množství nebankovních společností.

Nebankovní společnosti se živí tím, že poskytují rychlé půjčky osobám, které nechtějí nebo nemůžou dokládat informace, které byly potřeba k uzavření běžné půjčky nebo hypotéky v bance. Nepožadují tak vysoké záruky, ale za tuto laskavost si počítají větší úroky.

 

Rychlost půjčky

Rychlost s jakou od těchto společností můžete půjčku dostat je téměř ohromující. Většina firem garantuje připsání peněz na účet nebo jejich dodání do 24 hodin, není ale výjimkou pouze několikaminutové vyřízení půjčky, po kterém připsání na účet je pouze otázkou bank a tudíž pouze i několika hodin.

Tuto ohromující rychlost ještě zvyšuje forma podání žádosti, která po telefonu trvá jen několik minut. Stejně tak podání online žádosti je pouze záležitostí okamžiku. Pozor však nedbalé vyplňování a podepisování smluv bez jejich přečtení. Nedbalost neomlouvá a případný omyl by Vás mohl přijít dost draho, v nejhorším případě byste kvůli této maličkosti mohli přijít i o střechu nad hlavou.