Půjčky ihned na ruku

Téměř každý se jednou dostane do finanční krize. Potřebujete zaplatit mimořádné výdaje? Např. oprava auta, nebo peníze na dovolenou? V dnešní době není takový problém sehnat půjčku. Můžete si půjčit v bance, nebo u nebankovních společností.

Půjčky ihned na ruku ještě dnes

Nebankovní společnosti nabízí výhodné SMS půjčky. Zřízení SMS půjčky je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak získat peníze. Jednou z výhodných půjček je půjčka ihned na ruku ještě dnes.

Pro koho je tato půjčka vhodná?

Půjčku si může zřídit téměř každý. Stačí splňovat několik podmínek, které si určí daná nebankovní společnosti – věk 18 let, způsobilost k právním úkonům.

Některé společnosti nabízí půjčky i pro nezaměstnané, nebo pro ty, kteří jsou v registru dlužníků a nemůžou si tedy u banky vzít půjčku.

Jak zřídit úvěru?

Zřízení je velmi jednoduché, nezabere ani 30 minut a peníze získáte už do 24 hodin od podání žádosti. Stačí mít mobilní telefon, nebo internet. Máte 2 možnosti, jak si zřídit úvěr :

  • zasláním SMS zprávy
  • vyplněním online formuláře, který najdete na internetové stránce dané společnosti

Během několika minut vám přijde odpověď, ve které se dozvíte, jestli byla vaše sms pujčka každému schválena nebo zamítnuta. Některé společnosti požadují registraci a registrační poplatek, který činí 1 Kč.

Půjčka na ruku od Provident

Půjčku ihned na ruku ještě dnes nabízí hned několik společností, jednou z nich je nebankovní společnosti Provident.

Provident vám půjčí od 4000 do 50 000 Kč. Nemusíte mít ručitele ani platit registrační poplatek předem. Peníze získáte v hotovosti, nebo na bankovní účet do 24 hodin. Splatnost úroku je obvykle 45 nebo 60 týdnů.