Půjčky 500 kč 15000 kč

Jestliže jste se rozhodli, že si půjčíte částku spadající od 500 až do 15 000 korun, nabízí se vám ve vaší situaci několik řešení.

Které z těchto řešení zvolíte, záleží na tom, jak rychle peníze chcete, v jakém časovém horizontu je plánujete splatit, ale třeba i na tom, jak bonitním klientem jste v očích finančních společností.

Bonitu klienta určují poskytovatelé půjček podle celé řady kritérií. Tím nejdůležitějším je příjem, ať už pramení z výkonu zaměstnání či z vlastního podnikání. Bonita klienta je také výslednicí jeho předchozího nakládání s osobními financemi. Pokud jeho jméno figuruje v některém seznamu dlužníků, jeho bonita se rapidně snižuje.

Faktorem ovlivňujícím bonitu je také věková skupina klienta. Méně bonitní jsou zpravidla studenti, důchodci a pochopitelně také nezaměstnaní.

Půjčky pro nezaměstnané i studenty

Půjčky v rozmezí 500 kč až 15 000 kč lze získat od bankovních institucí, nebankovních společností, stejně jako od soukromých osob. Pokud vám odmítne půjčit příbuzný či známý, můžete se porozhlédnout po soukromé osobě, která nabízí půjčku na směnku.

Půjčku na směnku je možné najít například v inzerátech. Půjčky na směnku se vyznačují variabilitou úvěrových podmínek, půjčovaných částek i nároků na bonitu dlužníka. Není však zaručeno, že proběhne taková půjčka bez podvodu.

  • Bez poplatku předem
  • Bez rizika
  • Bez skrytých poplatků
  • Rychle na účet

Bankovní půjčky se vyznačují tím, že půjčka proběhne přesně podle sjednaných podmínek. Banky si však své klienty prověřují. S bankovní půjčkou se pojí nahlížení do registru dlužníků, dokládání příjmu, případně i zástava nemovitosti či nutnost účasti ručitele.

Nevýhod bank dále přibývá, požadujete-li pouze krátkodobou malou půjčku, kam spadají i půjčky 500 kč 15 000 kč. Sjednání spotřebitelského úvěru vás bude stát ve srovnání s některými jinými možnostmi relativně hodně času.

Asi nejvhodnějším řešením v dané situaci je obrátit se na nebankovní instituce. Především pak na ty, které poskytují sms půjčky na konto hned. V případě těch renomovaných máme záruku nebankovní půjčky bez podvodu. Sms půjčku lze zařídit do hodiny, většinou bez nahlížení do registru dlužníků a v případě nižších částek často i bez nutnosti předložit doklad totožnosti.