Půjčka pro cizince

Půjčky pro cizince jsou běžnou záležitostí a celá řada institucí je bez problémů poskytuje. Důležité je pro cizince pouze prokázat, že na našem území dlouhodobě žije a má zde nějaký příjem. Nemusí to být přímo pobyt trvalý, ale může se jednat i o přechodný stav.

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

Možnosti půjčky pro cizince

Pro cizince nabízí půjčky bankovní i nebankovní sektor. U bankovní půjčky pro cizince je nutné počítat s doložením celé řady dokladů a informací. Banka obvykle navíc vyžaduje otevřený vlastní účet. U nebankovních půjček pro cizince je pak situace logicky snazší, protože obvykle není nutný výpis z registru dlužníků ani prokazování příjmů, stačí dva doklady totožnosti a nějaká forma záruky. Obvykle pomocí osobního ručení či zástavou majetku. Tím se instituce vždy chrání, jelikož cizinec představuje vyšší riziko, než je tomu u klasického Českého klienta.

Výhody půjček pro cizince

Jasná výhoda půjčky pro cizince je poskytnutí prostředků i cizím státním příslušníkům. U nebankovního sektoru pak převládá rychlost, jednoduchost a nízká dokladovost. U banky pak jistota, stabilita a velmi solidní podmínky. Vždy záleží na cizinci samotném, jakou formu půjčky zvolí a podle toho musí kalkulovat náklady a potřebu dokladů.