Půjčka přes SMS

Tento druh půjčky se stává novým trendem v oblasti drobných půjček. Je to rychlý způsob, jak si půjčit malou částku na krátkou dobu. Výhodou tohoto druhu půjček je rychlé obdržení peněz bez zbytečně dlouhých formalit. Zda je Vám půjčka schválena se dozvíte nejčastěji již do 10 minut. Další výhodou je při řádném splacení půjčky předchozí, půjčit si touto formou znovu. Mnoho společností nabízí pro své stálé klienty a opakovaných půjčkách i řadu výhod nebo nižších poplatků.

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

Půjčky přes SMS

O půjčku může žádat každá zaměstnaná osoba starší 25 let, která má čistý trestní rejstřík a nemá záznam v registru dlužníků. Žádost se podává nejčastěji formou SMS zprávy mobilního telefonu nebo vyplněním příslušného formuláře na stránkách poskytovatele půjčky. Částky, poplatky i doby splatnosti jsou u různých společností individuální, většina společností má však velmi podobné nabídky na tento druh půjček. Například půjčka od Ferratum, asi největšího poskytovatele těchto půjček u nás, nabízí půjčku od 500Kč do 5000Kč s poplatkem 250Kč za každých poskytnutých 1000Kč (tj. při půjčce 500Kč zaplatíte zpět i s poplatkem 625Kč) s dobou splatnosti do 15 dnů. Lhůta na splacení dluhu se počítá od data obdržení peněz a lze samozřejmě za příslušný poplatek prodloužit o dalších 15 dnů. Částku lze splatit buď převodem na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou.

Odkud půjčka přes SMS pochází?

Půjčka přes SMS pochází ze severu Evropy, ze Skandinávie. Na českém trhu ji prosadila společnost Ferratum, která vycítila potřebu zákazníků po rychlých půjčkách v rámci menších finančních částek a tento produkt si získal velkou oblibu. Úvěr se bleskově rozšířil po celé Evropě a našli v něm zalíbení také zákazníci z ČR.

Největší klady půjčky přes SMS

V případě, že hledáte bleskový a nekomplikovaný úvěrový produkt v rámci několika tisíc korun, neexistuje lepší možnost než právě SMS půjčka. Půjčku přes SMS si můžete realizovat z tepla vašeho domova a to velmi rychle. O půjčku můžete SMS zprávou, případně přes elektronický dotazník, který najdete níže na této stránce. Poskytovatel zpravidla výrazně nezkoumá bonitu žadatelů, takže pokud nejste notorický neplatič, máte opravdu velkou šanci půjčku získat. Mimo výše uvedené, je tato půjčka bez registru, takže bez nenahlížení do existujících registrů dlužníků. Na hotovost tak mají nárok také zákazníci, kteří by byli pro bankovní nebo jiné nebankovní společnosti v mnoha ohledech nepřijatelní. Nebankovní instituce posílají peníze nejpozději do jednoho dne od sjednání, což je ve srovnání s jinými typy úvěrů naprosto bezkonkurenční. Dalším kladem je poměrně atypické úročení této půjčky. Zákazník neplatí standardní úrok, ale fixní poplatek podle výše půjčky, který je samozřejmě splatný až s jistou, takže je půjčka bez poplatku předem. Pokaždé tak přesně víte, kolik peněz budete muset splatit.

Kdo může využít SMS půjčku

Půjčka přes SMS je dostupný druh půjčky, o níž může požádat celá řada zákazníků. Není důležité to, jestli jste v domácnosti nebo v důchodu, nebankovní instituce u SMS půjčky nehledí na vaše příjmy. Mimo to nenahlíží do registru neplatičů a na hotovost tak má nárok i klient, který v rámci minulého úvěru porušil splátkový kalendář. Není vyžadován ručitel ani ručení nemovitostí a hotovost lze utratit za cokoliv. Půjčka přes SMS je vhodná i pro současně nezaměstnané, kteří ji mohou rovněž využít.

Jak získat půjčku přes SMS

Půjčka přes SMS vyniká jednoduchou a rychlou transakcí. Jak můžeme vyčíst z přízviska, stačí napsat textovou zprávu v požadovaném tvaru a počkat do té doby, než vám nebankovní společnost převede na konto potřebnou částku. Půjčku lze získat také online a to skrze online žádost o SMS půjčku, který najdete např. na této stránce. Stačí vyplnit důležité údaje a za krátkou dobu budete disponovat financemi, které vám věřitel převedl na účet. Nekomplikované a rychlé, přesně tak, jak by měl úspěšný úvěrový produkt vypadat.

Nevýhody půjčky přes SMS

SMS půjčka nemá, jako jedna z mála nebankovních půjček, téměř žádné nevýhody. Díky žádné úrokové sazbě či jiným poplatkům, je celá transakce transparentní. Jedinou nevýhodou může být krátká doba, v rámci které musíte úvěr uhradit (zpravidla méně, než měsíc - pokud nepočítáme možné prodloužení), na což však, s přihlédnutím k zanedbatelné splatné částce, mnoho lidí nebere ohledy. Většinou si půjčují hotovost před výplatou a jsou si jistí, že je ve smluvené době budou moci bez problémů uhradit. Žádáte-li o půjčku přes SMS poprvé, smiřte se s tím, že vám věřitel nepošle na konto více, než dva tisíce korun. Důvod je pochopitelný - nebankovní instituce neprověřuje evidenci neplatičů a neví, zda zákazník peníze vůbec vrátí. O SMS půjčku však můžete zažádat vícekrát a požádat si o více peněz, a to až do 10 tisíc korun.

Nespalte se při výběru věřitele

Půjčky přes SMS nemají v nabídce pouze prověřené nebankovní instituce se stabilním zázemím a dlouhodobou tradicí. Často narážíme na nabídky od neznámých věřitelů, kteří, podobně, jako důvěryhodné konkurenční společnosti, mají SMS půjčky ve svém portfoliu. Než o takový úvěr zažádáte, raději se předtím zeptejte na zkušenosti zákazníků, kteří půjčku využili před vámi. Vyhnete se tak skrytým poplatkům, které vás mohou velmi zaskočit. Vždy volte nebankovní věřitele se zvučným jménem a můžete si být jistí, že se u půjčky přes SMS nepřeplatíte. Příkladem férové a prověřené SMS půjčky je právě půjčka Ferratum, o kterou si zde můžete zažádat.