Půjčka před výplatou na účet

Půjčka před výplatou na účet je v poslední době velice populární nebankovní služba. Každý měsíc jí využívá tisíce občanů z celé české republiky. Je vhodná v případech, kdy potřebujete rychle řešit svou finanční situaci a do výplaty je stále daleko. Vyřízení půjčky je otázkou několika hodin a jak z názvu vyplývá, je vyplácena na bankovní účet.

Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, musíte si dávat pozor na poplatky a zvýšený úrok. Poplatek nikdy neplaťte předem, předejdete tak podvodům, kterých se v tomto sektoru opravdu mnoho. Raději vybírejte mezi prověřenými společnostmi, které u nás mají nějakou historii a reference. Úrok a RPSN se často liší a je ve většině případů vyšší než v bankovním sektoru.

Půjčka před výplatou na účet je jištěna směnkou, smlouvou nebo zástavou. Jištění se odvyjí od půjčené částky. U půjček do 50.000 Kč vám obvykle stačí 2 doklady totožnosti + doklad o pravidelném příjmu. Registry jsou prověřovány jen v minimálním počtu případů. U půjček nad 50.000 Kč už může být požadována zástava či ručitel. Registry jsou prověřovány.