Půjčka před výplatou bez registru je nebankovní půčka od nebankovních společností, která je poskytovaná bez prověřování registru dlužníků. Jedná se o předvýplatovou půjčku.

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

Co je to půjčka před výplatou bez registru?

Půjčka před výplatou bez registru patří mezi předvýplatové půjčky, to jsou půjčky, které si vezmete před výplatou, když vám zcela došly peníze. Tato půjčka se pak splatí z další došlé výplaty. Většinou jsou to půjčky s krátkou dobou splatnosti. Půjčku musíte vráti třeba jen do 20 dní, nebo také do 21 dní či 25 dní. Maximum je tak splatnost jeden měsíc.

Jak vysoké jsou takové půjčky?

Půjčka před výplatou bez registru patří spíše mezi nízké půčky. To znamená, že takové půjčky jsou poskytovány spíše v malých sumách. Některé nebankovní společnosti poskytují tyto půčky od zhruba 2500 Kč do 3500 Kč. Další nebankovní společnosti na trhu poskytují tyto půjčky od 6 tisíc až do výše 9 tisíc. Najdou se však nebankovní společnosti, které poskytují tyto půjčky až do výše 14 000 Kč.

Není prověřován registr dlužníků

U těchto půjček není u nebankovních společností a firem prověřován registr dlužníků. Proto také hodně lidí tato půjčka vůbec láká, protože je bez prověřování registru dlužníků. Ať už se jedná o bankovní registr dlužníků či nebankovní registr dlužníků. A se zápisem v registru dlužníků má problém stále větší počet lidí.

Závěrečné zhodnocení půjčky

Půčka do výplaty bez registru patří mezi předvýplatové půčky. Jedná se o půjčky od nebankovních společností, které se musí velmi rychle zcela splatit a navíc tam jsou docela vysoké úroky. Takže taková půjčka vás vyjde trošku dráž, ale přináší vám plno výhod v podobě rychlé půjčky před výplatou, kdy vám chybí peníze třeba na novou pračku nebo ledničku a výplata je ještě daleko. Můžete o ni snadno žádat online na ExtraMoney.cz