Půjčka před výplatou bez registrace

Neočekávaně jste zjistili, že vám chybí pár tisíc ve vašem rozpočtu? Nebo vám váš šéf vyplácí peníze pozdě a vy potřebujete půjčit částku do 5000 Kč na krátkou dobu, než získáte peníze z výplaty? V takovém případě lze využít právě nebankovní půjčky před výplatou bez registrace, které u nás nabízí několik firem.

Půjčka do 5000 Kč bez registračního poplatku

Malé nebankovní půjčky bez registračního poplatku typu Ferratum či Extra Money jsou u nás poslední dobou velmi využívané úvěry v problematické finanční situace, kdy potřebuje klient krátkodobě půjčit.

Díky malé půjčce můžete získat až 15 000 Kč se splatností na pár týdnů. Půjčky do 5000 kč si můžete vzít s dobou splatnosti od 7 dní, díky čemuž získáte velmi nízké úroky.

Jaké jsou požadavky na půjčku před výplatou?

Narozdíl od bank nemají poskytovatelé sms půjček takové podmínky, takže si zde mohou požádat o půjčku i klienti s horší bonitou. Získat SMS půjčku do 5000 kč můžete tedy i například tehdy, když máte zápis v registrech dlužníků anebo když jste nezaměstnaní a nemáte žádné příjmy.

Ručení, doložení účelu ani společník není pro půjčku potřeba. Stačí, když můžete doložit svoji totožnost (občankou), máte bankovní účet a nemáte vůči danému poskytovateli žádné neuhrazené pohledávky.

V některých případech je při registraci potřeba zaplatit registrační 1 Kč předem pro ověření toho, že jste vlastníkem daného bankovního účtu. Tento poplatek už však dnes většina společností nevyžaduje.

Jaké jsou poplatkyu SMS půjček?

Úrokové sazby u těchto půjček se pohybují v hodnotě od 10 – 30 %. Výše úroku závisí především na tom, na jak dlouhou dobu si peníze půjčíte.

V případě kratší doby splatnosti je úrok nižší, nejlevnější je tedy půjčka na týden. V případě, že si půjčíte na měsíc a více je pak úrok až třetina půjčené částky.

Navýšení, tedy poplatek za půjčku platíte před uplynutím doby splatnosti zpět na účet nebankovní společnosti podle platebních údajů, které vám pošlou.