Půjčka před výplatou 30 dnů

Kvůli tomu, že je možné si díky nebankovním půjčkám půjčovat i méně peněz, se v poslední době stali velmi oblíbenými tzv. SMS půjčky, které mohou klientům zajistit pár tisíc korun na týden, dba nebo až na 30 dní.

Tyto půjčky si může sjednat takřka každý, kdo měl 18 let, má občanku a vlastní bankovní účet. Je to totiž opravdu snadné a jednoduché.

Bez požadavků a podmínek

Když si chcete půjčit peníze, tak po vás většinou požadují doložení vaší bonity a schopnosti splácet půjčku. V bance tak například musíte donést výpis z bankovního účtu a ukázat jim potvrzení příjmů. Navíc nesmíte mít žádný zápis v registrech dlužníků nebo záznam o nezaplacacených pohledávkách.

U nebankovních společností jsou sice taky občas takové požadavky, to však v případě většich hotovostních půjček či hypoték. Pokud si vezmete půjčku na 30 dní, nemusíte žádné příjmy dokazovat.

Rychlé sjednání půjčky před výplatou na 30 dnů

Dalším důvodem, proč se stali SMS půjčky před výplatou na 30 dní tak oblíbeným způsobem, jak si půjčovat peníze je to, že vše lze vyřídit velmi snadno z pohodlí domova. Stačí totiž jen vyplnit online žádost, kde vyplnítet několik základních údajů.

Počkáte na doručení dalších instrukcí a případně potvrdíte svoji identitu přes odkaz na emailu, přepsání PIN kódu z SMS anebo uhrazením symbolického registračního poplatku (1 Kč).

Po schválení žádosti pak dochází k rychlému převodu peněz na váš bankovní účet. U některých poskytovatelů si můžete nechat peníze poslat i složenkou.