Půjčka do hodiny

Pokud potřebujete půjčit peníze a nemáte čas čekat, pak právě vám je určena půjčka do hodiny. Název tohoto produktu není náhodný. Vyjadřuje to, že za tento krátký časový úsek budete mít potřebnou finanční částku na svém účtu. Vyřizování půjčky do hodiny je snadné. Nejjednodušší cesta je prostřednictvím internetového formuláře, popř. se může jednat o variantu produktu sms půjčka. Velkou výhodou je také to, že je půjčka snadno dostupná všem. Nezáleží na tom, kolik vyděláváte, zda jste vždy v pořádku platili všechny své pohledávky vůči bankám. Případný zápis v registru nezabrání tomu, aby vám půjčka do hodiny byla přiznána.

 

Půjčka do hodiny a její výhody

Největší výhodu představuje půjčka do hodiny zejména v rychlosti vyřízení záležitosti. Pokud využijete online formuláře, zpravidla vás v zápětí po odeslání osobních údajů kontaktuje pracovník nebankovní společnosti, který s vámi dojedná potřebné náležitosti.

Pak už nic nestojí v cestě tomu, aby peníze dospěli na váš účet. Nejdůležitější ale je, abyste dobře zadali své telefonní číslo. Jinak se celé vyřizování může nepříjemně zdržet. Většina nebankovních společností nenahlíží do registru a výjimkou není ani půjčka do hodiny. Proto je ideálním řešením pro ty, kteří se dostanou do nouze, ale z minulosti už mají nějaký škraloupek. Pomocnou ruku představuje i pro ty skupiny obyvatelstva, které mají velice nízké příjmy a na půjčku u banky by tak nedosáhli. Půjčku do hodiny nemusejí nabízet jen nebankovní společnosti, ale i někteří drobní investoři, kteří chtějí zhodnotit své peníze.

Půjčka do hodiny a možná úskalí

Největší úskalí u půjčky do hodiny spočívá jak jinak v úrocích a RPSN. Úroky jsou totiž nebývale vysoké. Délka splácení i frekvence jednotlivých splátek se liší podle společnosti, která produkt nabízí. Ve většině případů ale zaplatíte mnohem více, než si vypůjčíte. Podle společnosti, která službu nabízí, se liší i maximální výše částky, o kterou můžete zažádat. Některé společnosti uvádějí jako strop maximálně částku 50 tisíc, jiné jsou ochotny svým klientům půjčit až 500 tisíc. Pokud chcete o půjčku do hodiny zažádat, musíte být starší osmnácti let a být občany České republiky. Toto jsou dvě hlavní podmínky, jinak je půjčka do hodiny přístupná prakticky všem. Potřebovat budete také doklady, jako je občanský průkaz a alespoň ještě jeden osobní doklad (např. pas, řidičský průkaz).