Půjčka 5000 každému ihned

Chybí vám 5000 korun a hledáte někoho, kdo by vám takovou sumu půjčil? Možností máte několik , můžete se obrátit na nebankovní společnosti a půjčit si od nich formou rychlé půjčky před výplatou, ovšem napoprvé vám asi žádná ze společností nepůjčí hned 5000 Kč. Záležet bude pravděpodobně na tom, zda můžete doložit své příjmy anebo ne.

Pro někoho však může být řešení ještě snazší, i když si to vlastně neuvědomuje. V případě, že máte vlastní bankovní účet nebo platební kartu, je možné, že u této služby máte nastaven také kontokorent.

Kontokorentní úvěr funguje tak, že klientovi umožní vybrat peníze, které už na svém účtě nemá. V praxi to vypadá tak, že jste na svém kontě v mínusu.

Za částku, kterou bance dlužíte sice také platíte určité úroky, ovšem v některých případech to může být levnější a výhodnější než sjednávání nebankovní SMS půjčky. V případě, že ale kontokorent vám nic jiného nejspíš nezbývá.

Půjčka 5000 každému

Pro ty, kteří zvolí raději nebankovní úvěr, bude vhodná půjčka od české úvěrové společnosti Perfect Money. Ta vám půjčí sumu 5000 Kč převodem na účet na dobu splatnosti, jakou si zvolíte. Na výběr jsou tři možnosti:

  • Půjčka na 1 týden
  • Půjčka na 2 týdny
  • Půjčka na 3 týdny

Velkou výhodou tohoto úvěru je to, že si ho můžete sjednat pohodlně přes internet, po telefonu anebo SMSkou. Žádost tak můžete vyřídit o pracovní pauze nebo z pohodlí domova.

Nemusíte si hlídat otevírací dobu, protože u této půjčky nemusíte chodit na pobočku. Stačí jen podepsat potřebné dokumenty a poslat je na adresu této nebankovní společnosti. Neplatí se zde žádné ověřovací poplatky předem.