Půjčka 5000 ihned je půjčka v nominální výše 5000 Kč. Tuto půjčku vám mohou nabízet jak banky, tak také nebankovní společnosti. Řekneme si o těchto půjčkách více informací a podrobnějši si tyto půjčky rozebereme.

Půjčka ve výši 5 tisíc

Většina lidí si nepotřebuje půjčovat žádné velké horentní sumy a proto jim pak stačí půjčka ve výši 5000 Kč. Lidé využívají půjčky na různé věci. Mohou to být spotřební věci, ale také vybavení do domácnosti nebo potřebují něco zaplatit. Tento druh půjček je většinou neučelový a proto pak lidé mohou utratit peníze doslova za cokoliv.

Půjčka 5000 ihned od bank

Půjčka 5000 ihned od bank je vždy o hodně výhodnější než půjčka od nebankovních společností. U bank máte záruku určité solidnosti. Úroky dnes nejsou úplně nízké, ale pořád jsou tyto roční úroky o hodně lepší než tomu je u nebankovních společností a firem. U bank se budou dívat do registru dlužníků a proto není tato půjčka vhodná pro lidi, kteří mají zápis v registru dlužníků. U potvrzení o příjmu je to různé, někdy je potřeba příjmy dokládat a u některých bank je naopak není nutné dokládat.

Nebankovní půjčka

Půjčka 5000 ihned má taky svoji nebankovní podobu. U této nebankovní půjčky už nemůžete počítat s tak výhodnými úroky jak u bank. U nebankovních společností jsou často úroky značně vysoké, ale nebankovní sektor je tím docela známý. Často poskytují tyto půjčky bez prověřování registru dlužníků. Někdy také umožnují podat si žádost přes internet nebo přes telefon.

Rychlost poskytnutí půjček

O tento druh půjček se často může žádat přes internet nebo pomocí telefonu. Díky tomu pak tyto půjčky mohou být hodně rychlé a mohou být poskytovány do 48 hodin. Na trhu už je hodně společností, které poskytují svoje půjčky i pouze do 24 hodin. To už je opravdu hodně velká rychlost vyřízení půjčky.