Půjčka 5000 ihned na účet

Mezi nejrychlejší půjčky, které si lze v současné době sjednat, patří SMS půjčky. Tyto půjčky jsou založeny na principu, kdy klient požádá o peníze prostřednictvím mobilního telefonu, respektive zasláním SMS zprávy. Běžně je možné také požádat o tento typ půjčky tak, že klienti vyplní online formulář, který najdou na stránkách naší společnosti, která SMS půjčku poskytuje.

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

Peníze schválené do několika minut

SMS půjčky je nyní možné si výhodně sjednat prostřednictvím webového portálu ExtraMoney.cz. Jedná se o jednu z nejrychlejších SMS půjček. Vyplnění formuláře trvá jen několik minut, stačí zadat osobní a kontaktní údaje, dále uvést číslo mobilního telefonu a bankovního účtu. Prakticky obratem se pak dozvíte, zda vám tato SMS půjčka bude poskytnuta či nikoliv.

Pakliže ano, stačí odsouhlasit tuto půjčku odesláním další SMS zprávy. Poté jsou vám již peníze poslány, a to na vámi zadanou adresu prostřednictvím poštovní poukázky nebo na bankovní účet, který jste zadali při žádosti. Od první chvíle, kdy zažádáte o SMS půjčku, vám peníze přijdou nejdéle do dvou pracovních dnů, v případě odeslání na bankovní účet je tato doba ještě kratší. Co je však největší výhodou - o tom, že peníze získáte, se dozvíte během několika minut.

 

Nepotřebujete potvrzení o příjmu

SMS půjčka přes portál ExtraMoney.cz umožňuje získat peníze opravdu rychle a hlavně bez zbytečné dokumentace. Při žádosti na rozdíl od jiných typů půjček nepotřebujete ani potvrzení o příjmu. Půjčka je samozřejmě neúčelová, peníze tak můžete využít k čemukoliv.

ExtraMoney.cz poskytuje peníze osobám starším 18 let. Při první žádosti můžete dostat 1.000 Kč, pravidelní klienti pak mohou žádat až o 5.000 Kč.

 

Splatnost 30 dní

Mnoho lidí se ostýchá půjčit si u známých či příbuzných, byť jde jen o stovky korun či několik málo tisíc. A právě proto jsou tu SMS půjčky. Nemusíte si žádat o žádný dlouhodobý úvěr, SMS půjčka funguje tak, že si půjčíte málo peněz a během několika dnů je s poplatkem vrátíte. V případě této konkrétní SMS půjčky je splatnost stanovena na 30 dní, což je dostatečně dlouhá doba.

Zkušenosti s SMS půjčkami nasvědčují, že tento typ půjček má velkou budoucnost. SMS půjčka se zkrátka v mnoha situacích může náramně hodit.