SMS půjčka 3000 je klasická SMS půjčka ve výši 3000 Kč, SMS půjčka ihned je určena pro každého.

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

V článku si blíže představíme tyto SMS půjčky, které se v Česku stále více rozmáhají.

Princip SMS půjček

SMS půjčky fungují tak, že si podáte žádost buď přes SMSku nebo pohodlně přes internet. Dnes už lidé volí více ten internet. Pro hodně lidí je tato půjčka lákavá v tom, že nemusí chodit nikam na kamennou pobočku. Přes SMS půjčky se poskytují hlavně menší půjčky do menších částek. Většinou maximálně do výše 15 000 Kč.

SMS půjčka 3000: poštovní poukázka či na bankovní účet

SMS půjčka 3000 vám bude vyplacena buď pomocí poštovní poukázky. Poštovní poukázka se využívá v případě nových klientů, aby se ověřila jejich totožnost. Lidem pak přijde poštou poštovní poukázka a tuto poukázku jim proplatí na poště po prokázání totožnosti pomocí občanského průzkumu. Pokud si lidé půjčují opakovaně, tak jsou nebankovní společnosti ochotné zasílat peníze i přímo na bankovní účet.

Prověření společnosti u které si půjčuji

Vždy by jste si měly pořádně prověřit nebankovní společnost u které si budete brát půjčku. Na trhu působí spousta nesolidních nebankovních společností a je třeba si na to dát pozor, aby jste se prostě zbytečně nespálily. Dnes už je možné si dohledávat informace o jednotlivých společnostech pohodlně přes internet.