Půjčka 2012

Produkt Půjčka 2012 je poskytován společností MILAKAMI s.r.o., která se zaměřuje na krátkodobé malé finanční půjčky sjednávané prostřednictvím on-line žádosti na těchto internetových stránkách, případně formou SMS žádosti z Vašeho mobilního telefonu.

Žádat můžete kdykoli v průběhu 24 hodin, 7 dní v týdnu. Nicméně schvalovací proces bude probíhat v rámci pracovní doby, která je uvedena na této straně v sekci Zákaznický servis.

Půjčka-2012 je vhodná zejména pro toho, kdo  potřebuje občas, nebo pravidelně překlenout krátkodobý nedostatek finančních prostředků na svém účtě a potřebuje to rychle a spolehlivě. Půjčka-2012 mu umožní  pokrýt jak své běžné výdaje, tak i výdaje nenadálé.

Toto vše bez ručitele, bez skrytých poplatků, bez dokazování příjmu, bez osobní schůzky. Vše z pohodlí Vašeho domova, případně odkudkoli, kde je připojení  k internetu nebo signál mobilního telefonu.

Proč zvolit Půjčku 2012

   Neplatíte žádné zálohy ani poplatky za schválení půjčky. Vše potřebné je podrobně popsáno v našich Obchodních podmínkách. Předem víte kolik si můžete půjčit a kolik musíte vrátit. Neplatíte ani o korunu víc. Částka, kterou si půjčíte bude neprodleně odeslána na vaši adresu poštovní poukázkou nebo přímo na váš účet. Před uplynutím termínu splatnosti osobní půjčky od vás požadujeme zpětné zaplacení půjčené částky na náš účet včetně poplatku za poskytnutí půjčky. V případě dodržení smluvených podmínek máte možnost kdykoliv využít našich služeb znovu, což je pro vás, hlavně co se tyká rychlosti poskytnutí půjčky, výhodné.

   Z naší strany můžete očekávat dodržování všech zákonných předpisů dotýkajících smluvního stavu mazi námi jako Věřitelem a Vámi jako Klientem. Jedná se zejména o ustanovení Zákona 40/1964 Sb., Občanský zákoník, Zákona č.145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru, Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dalších souvisejících předpisů.

 

Zdroj: pujcka-2012.cz