Půjčka 20000 do hodiny

Stačí vyplnit tento krátký formulář a půjčka 20 000 Kč bude ihned odeslána na Váš účet!

20000 Kč ihned a bez čekání se dá získat i bez doložení příjmu nebo bez ověření v registru. Půjčka 20000 hned nechybí v nabídce bankovních i nebankovních společností. Kdo všechno nabízí tyto půjčku a jaké jsou podmínky pro jejich získání?

Půjčka do 20000 - poskytovatelé

Půjčka 20000 ihned od Homecredit

Rychlá půjčka peněz je nabízena třeba společností Homecredit. Tady můžete získat peníze hned buď po telefonu, nebo přes online žádost po internetu. Home Credit půjčka také nepožaduje doložení příjmu, půjčí vám i bez potvrzení. To ale neznamená, že můžete být úplně bez příjmů. Aby vám byla schválena půjčka 20000 Kč, tak budete muset poskytnout údaje o vašem zaměstnavateli. Tato půjčka také bývá pověřována v registru SOLUS.

Tip: Zaručená půjčka bez rizika: Půjčky do 50 000 KČ bez příjmu na ruku ihned

Půjčka ihned od Cofidis

Cofidis poskytuje nebankovní půjčka a úvěry a nabízí i půjčku 20000 hned a bez čekání. O peníze můžete požádat prostřednictvím telefonní linky nebo pomocí online žádosti.  Cofidis půjčuje i vyšší sumy peněz, ale také požaduje, abyste měli alespoň nějaké příjmy. A také provádí základní ověření schopnosti splácet.

Půjčka 20000 ihned a v hotovosti

Podobná půjčka je nabízena společností Provident. Tato firma funguje trochu jinak než ostatní nebankovní společnosti. Po celé ČR má totiž vytvořenou síť obchodních zástupců, kteří navštěvují všechny zájemce o půjčku u nich doma. Pokud žadatel splní podmínky, tak může, dostanete peníze hned a na ruku přímo od pracovníka firmy Provident.

Půjčka 20000 ihned v bance

Podobná částka se dá získat poměrně rychle i v bance. U bankovní půjčky je ale 20000Kč většinou minimální hranice úvěru, banky většinou nepůjčují menší částky. Půjčka 20000 v bance má tu výhodu, že získané peníze zaplatíte v konečném součtu méně než u nebankovní společnosti. Ale jsou zde zase přísnější podmínky pro získání úvěru

Půjčka na 20000 od banky:

  • Půjčka na cokoliv od ČSOB (min. 20000)
  • Spotřebitelský úvěr od Poštovní spořitelny (min. 20000)
  • Rychlá půjčka od Raiffeisen (mi. 200000)
  • Snadná půjčka od České spořitelny (není žádná min. hranice)