Půjčka 2000 ihned na účet

Potřebujete si půjčit méně než dva tisíce korun? Oprava počítače nebo pračky, nový spotřebič do domácnosti, to všechno je v dnešní době už častým jevem.

Finanční obnos do výše dvou tisíc korun je ale současně velmi snadné sehnat, stačí si půjčit od některé z nebankovních společností vyskytujících se na českém trhu.

Stačí vyplnit tento krátký formulář a rychlá SMS půjčka bude ihned odeslána na Váš účet!

Z výčtu bohužel musíme vyloučit společnost Cetelem, kde se půjčky poskytují až od výše dvaceti tisíc korun, stejně tak je nutné opomenout společnost Provident Financial, kde půjčují až od čtyř tisíc korun výše.

Co takhle finská společnost Ferratum? Splatit budete muset přibližně čtvrtinu až pětinu celkové půjčené sumy, nicméně Ferratum půjčuje už od pěti set korun výše, což určitě v případě nutnosti nízké půjčky stojí za zvážení.

Podobnou nabídku vám může poskytnout třeba i lotyšská společnost Crediton, u které jsou podmínky víceméně podobné jako u společnosti Ferratum.Nová půjčka do 2000 se dá pořídit na mnoha místech.

SMS půjčka ihned 2000

Ideální pro takto malou půjčku bude sms půjčka, kterou můžete využít třeba u již zmíněných společností, nebo třeba u společnosti ViaSMS.

Sms půjčka od společnosti Ferratum je splatná do 14 dnů, velmi obdobné je to i v případě ostatních společností. Obvykle jde přitom pomocí sms půjčky zažádat maximálně o dva tisíce korun, což je přesně maximální částka, kterou vy potřebujete. Velkou výhodou je i to, že při sms půjčce žádná ze společností nenahlíží do registru dlužníků.

To, jaké budou podmínky půjčky, můžete detailně prohlédnout na internetových stránkách té které firmy, kde najdete přehledné vyjádření od kalkulátoru úvěru až po detailní podmínky celé smlouvy.

Se splacením takto malé půjčky, tedy nové půjčky do 2000 korun, by ale neměl s největší pravděpodobností nastat žádný problém a tak se určitě není čeho obávat. Pokud by nastal nějaký problém, lze samozřejmě termín splatnosti o patnáct dnů prodloužit, a sice v případě, kdy zaplatíte za toto prodloužení patnáct procent z celkové dlužné částky.

Finance dostanete buď pomocí složenky nebo převodem na bankovní účet, což je samozřejmě mnohem rychlejší záležitost.