SMS půjčka 15 se označuje SMS půjčka ve výši 15000 Kč. SMS půjčky poskytují hlavně nebankovní společnosti. Jedná se o rychlé nebankovní půjčky bez registru a poplatku předem.

Kde vznikla SMS půjčka ?

Víte vůbec kde vznikla SMS půjčka ? Myslím, že většina lidí to vůbec neví. SMS půjčka má svůj původ až ve Finsku. Právě v tomto severském státě se začaly poskytovat SMS půjčky. Staly se tam opravdu hodně oblíbené, takže se postupně rozšiřovaly i do dalších severských států. Pak se začaly rozšiřovat téměř do celé Evropy. A dnes jsou SMS půjčky poskytovány téměř po celé světě.

SMS půjčka 15 bez registru

SMS půjčka 15 je nebankovními společnostmi poskytovány bez toho, aniž by jakkoliv prověřovaly registr dlužníků. U těchto půjček se prostě vůbec neřeší jestli jste zapsáni v nějakém registru dlužníků. Tato půjčka je určena i pro lidi, kteří jsou v registru a nechce se jim čekat až dojde k vymazání záznamu v registru dlužníků. A to se stane až za 3 roky.

SMS půjčka 15000 Kč

SMS půjčka ve výši 15000 Kč není úplně obvyklá, ale najdou se nebankovní společnosti, které takovou půjčku lidem pravidelně poskytují. Jedná se takovou větší SMS půjčku. SMS půjčku byly totiž původně zamýšleny, jako krátkodobé půjčky před výplatou. Půjčku jste měli vždy splatit ze své další výplaty.