Půčka 10000 do hodiny

Stačí vyplnit tento krátký formulář a půjčka 10 000 Kč je do hodiny Vaše!

V případě, že si potřebujete půjčit nějaké peníze před výplatou lze využít klasických kontokorentních úvěrů anebo třeba kreditní karty. Ne každý má však možnost si půjčit peníze touto formou a to především kvůli svojí bonitě. Plno lidí má dnes zápis v registrech dlužníků anebo nemohou doložit dostatečně vysoké příjmy. V takovém případě se mohou obrátit na nebankovní společnosti, které půjčují i klientům s horší bonitou.

Půjčka před výplatou 10 000 Kč

U nás takových firem působí několik, letos se tu ale objevila jedna novinka a tou je firma Extra Money.cz.

Jejich půjčka před výplatou není nabízena klasicky do 10 000 Kč, ale můžete si zde požádat o úvěr až do výše 12 500 Kč.

Extra půjčka je ideální především pro situace před výplatou, když nemáte dostatek peněz v hotovosti na zaplacení složenek anebo na to, abyste vůbec vyšli. Noví klienti, kteří si chtějí tento úvěrový produkt jen vyzkoušet mohou navíc využít jejich zajímavého bonusu.

První půjčka pro nové klienty bez navýšení

Extra money nabízí podobně jako ostatní úvěrové společnosti nabízející půjčky před výplatou úvěr pro nové klienty zdarma. Můžete si u nich tak půjčit částku až 5000 Kč aniž byste platili nějaké úroky.

U dalších půjček už se samozřejmě musíte řídit úrokovou sazbou a nutností platit navýšení.

Poplatky nejsou při opakované půjčce nikterak výhodné, za půjčení často zaplatíte 20 – 30 % z půjčené částky. Přesná výše úrokových sazeb se odvíjí od toho, na jak dlouhou dobu si peníze vypůjčíte.