Profi Credit půjčka

Profi Credit půjčka

Půjčka PROFI CREDIT sice patří mezi nebankovní pů jčky, ale i přesto se nejedná o žádnou snadno získatelnou půjčku. Pro její získání je třeba splňovat kritérií, které se týkají především příjmu a případně i ručitele.

Jedná se o dost variabilní rychlou půjčku, která nabízí zajímavé výhody. I když je třeba doložit mnoho dokumentů, jistě se najdou lidé, kterým tento zaměstnanecký úvěr přijde vhod. Rozhodně se nebudete bát, že by se společnosti PROFI CREDIT půjčka zachovala neférově.

Nabízí ještě speciální variantu půjčky „Úvěr 4999 Kč„, který je poskytován na menší splátkové období, ale není zatížen tolika formalitami, takže se jedná o skutečnou rychlou půjčku, jakou nabízí další nebankovní společnosti.

Výhody Profi Credit půjčky

  • Půjčka bez zbytečných poplatků
  • Splatnost 12 – 48 měsíců
  • Zajištění směnkou
  • Není třeba dokládat účel půjčky
  • Možnost mít ručitele při půjčce

Společnost Profi Credit

Společnost Profi Credit na našem trhu působí od roku 1994, ale půjčky začala poskytovat až v roce 2000. Těší se velké oblibě u klientů, zejména díky oblíbeným nebankovním půjčkám.

Půjčka Profi Credit

Pod tímto pojmem se můžeme setkat s celou řadou půjček, které jsou si v určitém směru hodně podobné – rozhodně nejde o půjčky bez dokládání příjmů, ani o podobné služby, na které dosáhne každý. Naopak, půjčka Profi Credit, ať už v jakékoliv podobě, klade na své žadatele poměrně vysoké požadavky. Díky tomu ji dostanou pouze ti žadatelé, kteří mají šanci ji splatit.

Hlavní podmínkou je stálý příjem, přičemž je důležitá zejména jeho výše, nikoliv zdroj – může jít i o důchod, nebo rodičovský příspěvek, tudíž je půjčka Profi Credit vhodná i pro ženy na mateřské dovolené (MD) a seniory.