Perfect Money půjčka

V případě, že si chcete půjčit pár tisíc korun a nemůžete využít služby kreditní karty anebo kontokorentního úvěru od banky či nebankovní společnosti, můžete využít některé z online půjček, které vám zajistí krátkodobě menší sumy.

Jednou z firem, která vám peníze tímto způsobem může půjčit je společnost Perfect Money. Kolik vám půjčí, na jak dlouho a co dalšího byste měli o jejich půjčce vědět?

Nebankovní společnost u nás nabízí rychlé SMS půjčky už několik let a jde o ověřeného a solidního poskytovatele. Lidé si u nich půjčují peníze třemi způsoby, nejčastěji online přes internet, po telefonu anebo SMSkou. Je to velmi snadné a netrvá to nijak dlouho, což je hlavní výhoda sjednání úvěru u Perfect Money.

Parametry půjčky Perfect Money

Protože se řadí Perfect Money úvěr mezi tzv. SMS půjčky, je možné si díky nim půjčit opravdu jen pár tisíc korun. Jestliže si zde budete půjčovat poprvé, nabídnou vám 1000, 1500 nebo 2000 Kč. Půjčují i vyšší částky, ovšem to až poté, co u nich splatíte minimálně jednu půjčku.

Při druhé žádosti si můžete požádat o 2500 až 3000 Kč, při třetí žádosti si lze pak půjčit až 5000 Kč.

Splácení dluhu u Perfect Money funguje formou jednoho poplatku, který platíte před vypršením doby splatnosti. Vybrat si můžete úvěry s tímto obdobím splatnosti:

  • Půjčka na 7 dní
  • Půjčka na 14 dní
  • Půjčka na 21 dní

Poplatky a úroky Perfect Money

Zaujala vás možnost získat peníze rychle formou Perfect Money? Kolik přeplatíte na poplatcích a jaké jsou úrokové sazby?

Odpověď na tuto otázku není jedna, protože záleží na tom, kolik peněz a na jak dlouho si u Perfect Money půjčíte. Existují zde tři typy úrokových sazeb, pro každé období splatnosti jeden typ.

Pokud si tedy půjčíte na týden, přeplatíte jen 10 % z částky, kterou jste si půjčili. Při úvěru na 14 dní je úrok 17 % a pokud si vezmete malou půjčku se splatností na 21 dnů, pak přeplatíte 24 % ze sumy, kterou jste si vypůjčili.

Podmínky a požadavky u Perfect Money

To, co dělá mnoha klientům při žádání o půjčku problém, je to, aby dokázali splnit požadavky daného poskytovatele. U bank se totiž musí například dokládat příjmy a musíte mít čisté registry dlužníků. U některých úvěrů je navíc potřeba i zástava anebo doložení účelu.

U Perfect Money jsou ale požadavky minimální, vám bude stačit tohle:

  • Občanský průkaz
  • Bankovní účet
  • Mobil
  • Žádné dluhy u Perfect Money

K tomu, abyste půjčku u této úvěrové společnosti získali vám postačí, když vyplníte jejich online žádost, kde stačí uvést základní údaje o vaší osobě. Na email vám dorazí další informace a podklady pro dokumenty, které podepíšete a odešlete zpět Perfect Money. Hned po obdržení dokumentů vám tato firma pošle peníze z vaší půjčky na vaše bankovní konto.

Perfect money

U společnosti Perfect Money si můžete jako jejich nový zákazník okamžitě požádat o půjčku 1000, 1500 nebo 2000 Kč. Pokud žádáte u Perfect Money podruhé a předchozí půjčky máte uhrazené, můžete si půjčit až 5000 Kč.

Půjčka Perfect Money

Upozornění

Žádáte-li u této společnosti poprvé, musíte si doma vytisknout smlouvu, která vám dorazí e-mailem, podepsat ji a odeslat na adresu společnosti.

K získání půjčky nesmíte mít negativní záznam v registru dlužníků, nesmíte mít exekuci.

Žádost o půjčku Perfect Money