Peníze ihned na účet nezaměstnaným

Dnešní trh je v podstatě, dalo by se říct, poměrně přesycen různými typy a druhy půjček a je poměrně obtížným úkolem se ve všem vyznat. Pokud si budeme chtít vzít nějakou půjčku, tak máme v současné době v podstatě ze dvou hlavních možností. Nejlépe a nejjednodušeji můžeme dosáhnout na půjčku u nějaké nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti jsou totiž poměrně benevolentní v udílení půjček a úvěrů a dosáhnout tak na půjčku může v dnešní době v podstatě každý.

Jde v prvé řadě o to, že nebankovní společnosti se nedívají do Centrálního registru dlužníků, kde se můžete ocitnout poměrně snadno. U nebankovních společností také nemusíte většinou dokazovat svoji bonitu, tedy nemusíte dokládat nějaké dokumenty, či výpisy z účtů o pravidelném příjmu.

V případě bankovních společností jsou tyto údaje na druhou stranu přímo vyžadovány, neboť bankovní společnosti si tak chtějí ověřit, že budete schopni pravidelně splácet splátky. Pokud jste tedy nezaměstnaný nebo nemáte nějaký pravidelný příjem, tak musíte počítat s tím, že Vám bankovní instituce půjčku nebo úvěr neposkytnou.

Budete tedy muset sáhnout po půjčce u nebankovních společností, které na doložení příjmů nehledí. To se však samozřejmě někde musí odrazit. Odráží se to přirozeně na úrocích a různých poplatcích, například za předčasné zaplacení půjčky a tak podobně. Úroky jsou tedy u nebankovních společnosti v drtivé většině případů vyšší, než u společností bankovních, ale na druhou stranu tyto společnosti nabízejí peníze ihned na účet nezaměstnaným.

Můžete však vyzkoušet půjčky u soukromých osob, které představují takzvaní investoři. Pokud narazíte na vstřícného investora, tak si s ním můžete domluvit individuální podmínky, které mohou být mnohdy lepší, než u nějakých bankovních společností.