Online půjčky do výplaty

Online půjčky do výplaty jsou skvělý pomocník v mnoha českých rodinách, například zde nám přišel email od paní Lídy Špačkové z Ostravy:

,,Máme již několik let s partnerem společný účet v bance. Žijeme spolu šestým rokem a ani jeden z nás neutrácí moc peněz. Oběma chodí na tento stejný účet peníze a nikde jinde zásoby nemáme. Přítel před pár měsíci sice začal trochu investovat, ale po malých částkách a tyto peníze jsou nedostupné. Moc tomu nerozumím a ani se nesnažím, prostě mu v tomto věřím. Už tak se spoléháme, že jeden druhého neotrávíme, když vaříme jídlo, tak si věříme i v tomto. To ale odbíhám, píšu referenci na www.ExtraMoney.cz a ne deník.

Tudíž, teď v březnu jsme se dostali do svízelné situace. Oba jsme si nakoupili oblečení na blížící se jarní turistiku (tou dobou jsme ještě netušili, že máme kupovat spíše sněžnice a kajak, než košile a sandály) a poněkud jsme zapomněli, že nám během pár dnů přijde vyúčtování za energie. Strávili jsme v novém bytě necelý rok a v minulém bydlení jsme poplatky řešili vždy až v květnu. Právě vydali většinu financí a na doplatky by nám chybělo necelých 5 tisíc. To se stalo třetího v měsíci, takže na výplatní pásku jsme si mohli oba ještě počkat dva týdny. Situace sice nemilá, ovšem vyřešit jsme jí museli. Kamarádka mi doporučila podívat se po nějaké online půjčce před výplatou a já na její radu dala. Našla jsem ExtraMoney.cz a odprezentovala tuto možnost partnerovi. Kombinace toho, že nikam nemusíme, nic nemusíme podepisovat a přímo nabízí službu online žádosti o půjčku ho přesvědčila. Evidentně nám byla tato služba souzena. Peníze jsme opravdu získali do hodiny od schválení půjčky 5000, vše proběhlo bez problémů a já si ještě koupila tričko. Vše jsme splatili, od RWE na máme dlouhou dobu pokoj a na jarní trek jsme ještě nevyjeli, snad se počasí brzy umoudří. Tak jako tak, tuto službu nemůžu než doporučit. Rychlé jednání je v mnoha případech obrovské plus a EXTRAMONEY sami garantují poslání peněz do několika minut od schválení žádosti.´´

  • Lída Špačková (Ostrava)