Nová sms půjčka

Možná, že právě vy patříte mezi ty, kteří už si formou SMS půjčky někdy peníze půjčili. Ne každá z nebankovních společností, která tyto úvěry nabízí, vám ale vaši půjčku schválí. Co dělat v případě, když vám žádný z těchto poskytovatelů nechce vaši SMS půjčku schválit? Právě v takovém případě je vhodná nová SMS půjčka od firmy Crediton. Crediton patří mezi poskytovatele těchto krátkodobých malých úvěrů teprve krátký čas a tak je velmi pravděpodobné, že jste na jejich služby zatím ještě nenarazili.

Navíc nabízí mnohem zajímavější služby než většina stálých poskytovatelů, jako je Kredia či Ferratum. Jak můžete vidět ve srovnání poskytovatelů nabízející nové SMS půjčky, vychází z Crediton snad ve všech parametrech lépe než konkurence.

Je potřeba doložení příjmů u nové sms půjčky?

Asi nejčastějším problémem u většiny nebankovních půjček je to, že jejich poskytovatelé vyžadují, aby klienti doložili jejich pravidelné příjmy. Právě to je důvodem proto, proč jsou SMS půjčky tak oblíbené.

Ani jedna z nejznámějších nebankovních společností, která SMS půjčky nabízí, nevyžaduje po klientech, aby doložili svoje příjmy. Ani u Creditonu tomu není jinak, podmínky jsou zde minimální.

Co je potřeba pro získání nové SMS půjčky?

V případě, že jste se rozhodli získat půjčku v hodnotě až 3500 Kč u společnosti Crediton, je potřeba zjistit, zda splňujete všechny podmínky k tomu, aby byl váš úvěr schválený. Tato nebankovní společnost má však požadavky minimální, je nutné splnit pouze tyto body:

  • Být starší 18ti let
  • Trvalé bydliště v ČR
  • Bankovní účet v české bance
  • Vlastnictví mobilu

Kolik si můžu půjčit?

Jestliže jste si u Creditonu ještě peníze nepůjčovali, pak můžete získat sumu v hodnotě maximálně 3 500 Kč. Tato nízká suma je zde nastavena jako vstupní bariéra k ověření bonity klientů.

Klienti, kteří jsou schopni své dluhy splácet bez problémů a splatí půjčku podle podmínek mohou při další půjčce zažádat o částku vyšší. Díky tomu pak můžete u Crediton získat půjčku více než 5000 Kč a to opět bez doložení příjmů.