Nová půjčka před výplatou

Lidé, kterým chybí peníze před výplatou a potřebují si půjčit mohou díky nabídce nebankovních společností využívat různé úvěrové služby. Jedná se především o krátkodobé půjčky s nižší cílovou částkou, o které si můžete požádat prostřednictvím SMS zprávy či online formuláře. Půjčky tohoto typu se v poslední době značně rozšířili a našli si oblibu u mnoha klientů, kteří mají problémy s tím, aby vyšli do výplaty.

Tzv. půjčky do výplaty ovšem nepatří zrovna mezi ty nejvýhodnější úrokové produkty. Například RPSN u půjčky Ferratum se pohybuje okolo 450 % v závislosti na tom, na jak dlouho si u nich peníze půjčíte.

Kromě Ferratum operují na finančním trhu i další nebankovní společnosti, mezi které patří také například:

Nová SMS půjčka 2000 Kč

Společnost Perfect Money totiž nabízí tzv. finské půjčky, které se vyznačují tím, že je lze získat pouze na občanku a z pohodlí domova. Žádost se totiž podává buď přes internet, telefonicky anebo formou SMS žádosti. Můžete si o ni tak zažádat kdykoliv, ne pouze tehdy, kdy má daná nebankovní společnost otevírací dobu.

Proto jsou tyto půjčky vhodné například pro ty, kteří potřebují půjčit před výplatou, ale nemají v práci volno na to, aby si půjčku šli vyřídit.

Společnost Perfect Money půjčuje peníze i těm lidem, kteří příjmy doložit nemohou. Může jít například o nezaměstnané, důchodce, rodiče na mateřské či studenty. Všechny tyto skupiny klientů si mohou o půjčku zažádat a získat tak až 5000 Kč. Protože však Perfect Money půjčuje peníze i těm, kteří jsou méně bonitní, nemůže si dovolit půjčovat vysoké částky. Proto novým klientům nabízí půjčku buď v hodnotě 1 000, 1 500 nebo 2 000 Kč.